Jedy na myši

Nejprodávanější

Vigonez Mars - pasta na hubení hlodavců
 
108 Kč
Modré jedové sáčky Kilrat na potkany, krysy a myši
 
114 Kč
Modré jedové sáčky Ratimor na potkany, krysy a myši
 
120 Kč
12 položek celkem
Měkká nástraha BROS na hubení myší a potkanů
Tip
78 Kč

Měkká návnada na potkany a myši. S účinnou látkou Bromadiolon. 150g balení obsahuje 15 sáčků. Vyvážený poměr ceny a účinnosti.

19381
Modré jedové sáčky Kilrat na potkany, krysy a myši
114 Kč

Nejúčinnější jed na potkany, krysy a myši na principu ředění krve. Pro profesionální i neprofesionální použití. Náhrada za Liquid Bag Aroma.

13428
Jed na potkany s gelem
Tip
Protect Revolution gel
Skladem (>5 ks)
108 Kč

PROTECT® Revolution je účinná deratizační nástraha na potkany, která je svým složením opravdu revoluční. Kromě vlastní jedovaté nástrahy ve formě granulí obsahuje i neškodný...

12018
Ratimor Parafínové bloky 300g - voděodolný jed na hlodavce
192 Kč

Jed na hlodavce s vysokou odolností proti vlhkosti. Obsahuje hořké látky pro ochranu dětí. Obsahuje Brodifakum v koncentraci 0,0029%

17370
Modré jedové sáčky Ratimor na potkany, krysy a myši
Tip
120 Kč

Měkká nástraha ve formě samoobslužných sáčků určená k hubení hlodavců. Funguje na principu ředění krve. Účinnou látkou je Brodifakum v koncentraci 0,0029%.

17377
Otrávené zrní na myši a potkany
54 Kč

BROS otrávené zrní na hubení potkanů, myší a hryzců. Deratizační nástraha k přímému použití s účinnou účinnou látkou Bromadiolon. Balení obsahuje 6 sáčků po 20 gramech.

19383
Granule na potkany, krysy a myši Bros
66 Kč

BROS granule na myši, potkany a hryzce. Deratizační nástraha k přímému použití s účinnou účinnou látkou Bromadiolon. Balení obsahuje 7 sáčků po 20 gramech granulí.

19380
Obilné vločky na hubení myší a potkanů
52 Kč

Deratizační jedovatá nástraha na bázi přírodních obilovin ve formě vloček je určena k přímému použití.

19382
Parafinové bloky na hubení myší a potkanů
62 Kč

Jed na hlodavce v podobě parafínovaných kostek odolných vůči vodě a plísním umožňuje použití v podmínkách s vysokou vlhkostí: kuchyně, vlhké sklepy, otevřený terén. Působí proti...

19379
Vigonez Mars - pasta na hubení hlodavců
108 Kč

Jed na hlodavce ve formě pasty v papírových sáčcích, které si hlodavci sami rozkoušou. Nástraha je pro hlodavce velmi lákavá, a díky účinné látce brodifakum i velmi účinná.

38581
ratimor plus granule
84 Kč

Deratizační nástraha v podobě granulí atraktivní pro hlodavce. Slouží k likvidaci myší, potkanů a krys uvnitř budov.

41612
Voděodolná nástraha na hubení potkanů a myší
116 Kč

Jed na hlodavce v podobě parafínovaných kostek. Odolnost vůči vodě a plísním umožňuje použití v kuchyních, vlhkých sklepech a otevřeném terénu. Působí proti myším, potkanům,...

19652
Jedy na myši

V naší nabídce najdete široký sortiment jedů na myši od různých výrobců s různými účinnými látkami.

Veškeré jedy v sekci jedy na myši fungují na principu ředění krve a obsahují jako účinnou látku antikoagulanty II. generace Bromadiolon nebo Brodifakum v koncentraci maximálně 0,0029% . Tyto přípravky jsou schváleny i pro neprofesionální použití.

 

Nevíte si rady jaký jed na myši je pro vás nejlepší?

Obecně platí, že přípravky obsahující jako účinnou látku Brodifacoum jsou silnější a účinější než přípravky které obsahují Bromadiolon.

Jako nejvhodnější jed na myši tedy můžeme doporučit přípravek Kilrat nebo Rodimur. Podrobnější informace o výběru vhodného jedu na myši si můžete přečíst v článku Jak vybrat nejlepší jed na myši.

Veškeré jedy na myši se musí pokládat do deratizačních staniček a na taková místa, aby se k nim dostal jen hlodavec kterého se chcete zbavit.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.