Samoobslužné sáčky

Nejprodávanější

5 položek celkem
Měkká nástraha BROS na hubení myší a potkanů
Tip
78 Kč

Měkká návnada na potkany a myši. S účinnou látkou Bromadiolon. 150g balení obsahuje 15 sáčků. Vyvážený poměr ceny a účinnosti.

19381
Modré jedové sáčky Kilrat na potkany, krysy a myši
114 Kč

Nejúčinnější jed na potkany, krysy a myši na principu ředění krve. Pro profesionální i neprofesionální použití. Náhrada za Liquid Bag Aroma.

13428
Deratizační stanička s nástrahou Vigonez
262 Kč

Kvalitní jednorázová deratizační stanička s již připravenou jedovatou nástrahou v podobě návnadových sáčků Vigonez Mars. Určena k likvidaci myší, potkanů a krys.

38683
Modré jedové sáčky Ratimor na potkany, krysy a myši
Tip
120 Kč

Měkká nástraha ve formě samoobslužných sáčků určená k hubení hlodavců. Funguje na principu ředění krve. Účinnou látkou je Brodifakum v koncentraci 0,0029%.

17377
Ratimor Parafínové bloky 300g - voděodolný jed na hlodavce
192 Kč

Jed na hlodavce s vysokou odolností proti vlhkosti. Obsahuje hořké látky pro ochranu dětí. Obsahuje Brodifakum v koncentraci 0,0029%

17370

Samoobslužné sáčkySamoobslužné sáčky jsou účinnou metodou, jak se zbavit hlodavců. Samoobslužné se jim říká proto, protože si jej hlodavci sami roztrhnou a sežerou. Sáčky stačí umístit do plastové deratizační staničky tam, kde je potřeba.

Mezi nejprodávanější sáčky patří modré sáčky značek Kilrat a Ratimor. Ekonomickou a stále účinnou variantou jsou červené sáčky Bros.

Všechny tyto přípravky fungují jako účinná náhrada za legendární produkt GARDENTOP pasta, jehož prodej byl ukončen.

 

Jak samoobslužné sáčky fungují ?

Sáčky obsahují látku, která způsobuje ředění krve. U hlodavce po pozření sáčku nastane vnitřní krvácení, které pocítí jako dušnost. Potkan nebo krysa necítí bolest, ale protože pociťuje nedostatek vzduchu, vylézá ven na vzduch. Minimalozuje se tak riziko úhynu škůdce v nepřístupných vnitřních prostorech.

 

Jaký je rozdíl mezi modrými a červenými sáčky ?

Oba druhy sáčků fungujé na stejném princpiu, liší se pouze silou účinné látky. Červené sáčky obsahují Bromadiolon. Ten je dostatečně účinný pro běžné použití a má nižší cenu.

Dražší modré sáčky mají agresivnější účinnou látku Brodifakum (Brodifacoum). Použijte je, pokud jsou hlodavci přemnožení nebo pokud chcete jistotu nejsilnějšího možného účinku nástrahy. Hlodavec nemusí modrých sáčků pozřít tolik, a stejně uhyne.

 

Výhody samoobslužné sáčků

Mezi hlavní výhody samoobslužných sáčků patří:

  • snadná manipulace,
  • vysoká atraktivita návnady pro škůdce,
  • na sáčku hned poznáte jestli už jej škůdce začal konzumovat,
  • sáčky jsou odolné proti vlhkosti, neplesniví.

Samoobslužné sáčky jsou vhodné k aplikaci do deratizačních staniček. Měká gelovitá hmota v papírovém sáčku se dá dobře napíchnout na trny v deratizačních staničkách. Používání jedu ve staničkách se doporučuje proto, aby se k návnadě nedostal nikdo jiný, než škůdce kterého se chcete zbavit.

Nabídka deratizačních staniček je zde:

deratizační stanička na potkany

deratizační stanička na myši