Proti kočkám a psům

Nejprodávanější

13 položek celkem
Práškový odpuzovač krtků, psů a koček
116 Kč

Práškový odpuzovač krtků, psů a koček k ochraně zahrad a dětských hřišť. K odpuzení krtka se sype přímo do krtčí chodby. Pach je nepříjemný pouze zvířatům, lidem...

19162
Deramax kitty
Vyrobeno v ČR Nová verze
ZDARMAZDARMA
1 190 Kč

Kvalitní odpuzovač‐plašič koček, psů a divoké zvěře (srnčí, jelení zvěř, prasata, lišky, zajíci, jezevci). Automatická změna kmitočtu i výkonu. Napájení ze sítě. Český výrobek.

29403
Kalif odpuzovač psů a koček 750ml
320 Kč

Netoxický postřik, který zamezuje přístupu psů a koček k nežádoucím venkovním místům a plochám. Účinně odpuzuje psy i kočky.

15497
Odpuzovač Koček 500ml new
217 Kč

Postřik odpuzuje kočky a odradí je od vstupu na ošetřená místa

17103
Odpuzovac Psu 500ml new design
Přírodní
217 Kč

Zbavte se psů znečišťuujících váš pozemek pomocí přírodního odpuzovače

17105
Menforsan Repelent proti značkování kočka, pes 500ml
292 Kč

Účinný repelent, který díky svému složení odradí kočky a psy od močení na místa, kde to není žádoucí.

27417
odpuzovac kocek granulat
Přírodní
234 Kč

Přírodní repelent s účinnou látkou přírodního původu k odpuzení koček v exteriéru. Působí proti znečišťování koček. Pro celoroční použití.

17553
odpuzovac psu agrobio atak
Přírodní
234 Kč

Přírodní repelent s účinnou látkou přírodního původu k odpuzení psů v exteriéru. Působí proti znečišťování psy. Pro celoroční použití.

17554
Plašič kun, koček, psů a lišek Weitech WK 0055
1 312 Kč

Mimořádně účinný výrobek proti všem toulavým zvířatům. Lze použít na zahradě, nebo na půdě například proti kunám, kočkám, liškám, psům, ....

11305
Plašič toulavých zvířat Weitech WK 0052 s LED bleskem
1 488 Kč

Pohybové čidlo plašiče sepne ihned, jakmile se škůdce přiblíží na vzdálenost 15m. Přístroj začne vysílat směs zvuků, které se nepravidelně střídají, a škůdce opouští prostor.

11007
sprej proti okusovani psy
239 Kč

Sprej proti okusování pro psy a štěňata zabrání tomu, aby váš pes okusoval nábytek a předměty, které chcete chránit.

27333
sprej proti škrábání koček
234 Kč

Sprej proti poškrábání pro kočky a koťata zabrání, aby vaše kočka poškrábala nábytek, koberce atd.

27334
Weitech WK 0053 Zahradní solární plašič psů, koček, kun
1 120 Kč

Zahradní solární plašič udržuje psy, kočky, kuny, lišky, zajíce, lasičky a mnoho dalších větších zvířat pryč od vaší zahrady či terasy pomocí ultrazvukových signálů. Je odolný...

11304

Odpuzování koček a psů z pozemků nebo jejich částí se dá řešit budˇ elektronicky pomocí ultrazvukových odpuzovačů, nebo pomocí postřiků a posypů určených k odpuzování psů a koček.

Námi nabízené odpuzovače kočkám ani psům nijak neublíží, ale jsou jim nepříjemné. Nezabrání jim v tom, aby přes ošetřený pozemek třeba přeběhly, ale rozhodně se na pozemku nebudou zdržovat, válet se tam, nebo ho znečišťovat výkaly.

Odpuzovač koček a psů ve spreji je vhodný na zpevněné plochy, terasy, dlažby, stěny, květináče,... Dá se aplikovat i na trávu nebo záhony, ale po každém silnějším dešti je vhodné postřik obnovit.

Odpuzovač koček a psů ve formě granulátu je vhodnější do záhonů nebo do trávníků. Vydrží tam aktivní delší dobu. Nevýhodou může být, že granulky napuštěné repelentem může nasát sekačka, a odpuzovací efekt tak zmizí.

Odpuzovač koček a psů

Nejoblíbenější je odpuzovač koček a psů pod obchodním názvem Kouzlo přírody ve formě postřiku. Jako silnější a účinnější alternativu nabízíme odpuzovač koček a psů Kalif.