KP Odpuzovač koček 500ml

Kód: 17103
204 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021
Postřik odpuzuje kočky a odradí je od vstupu na ošetřená místa

Detailní informace

Detailní popis produktu

KP Odpuzovač koček

Jeho vůně je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Jak odpuzovač koček použít:

Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.

Odpuzovač koček  působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kočky odpudil od postříkaného místa.

Aplikace na kryté prostory:  Obecně odpuzující účinek je v krytých prostorách mnohem delší. Vlastní plochu je potřeba před aplikací dobře očistit/omýt. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 2-3 týdny.

Aplikace v exteriérech: Obecně doba odpuzujícího účinku záleží na počasí. Vlastní plochu je potřeba před aplikací dobře očistit/omýt. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 1-2 týdny.

Účinná látka: 6,5g/l Margosa-Extrakt

Balení

500 ml roztoku v láhvi z rozprašovačem

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Repelent proti kočkám obsahuje olej z máty peprné, který může vyvolat alergickou reakci. Přípravek je velmi toxický pro vodní organizmy . Zabraňte jeho úniku do povrchových, spodních vod a do půdy. V případě kontaminace plochy použijte materiály, které dobře vážou tekutiny, např.: pojidla kyselin, piliny, písek či štěrkový písek. Materiál nasáklý chemikálií uchovávejte v dobře označených obalech a likvidujte jako nebezpečný odpad.
Prázdné nádoby od biocidních přípravků likvidujte dle předpisů. Odpuzovač koček KP 500 ml používejte jen v dobře větraných prostorách. Nevdechujte jeho páry. Nevystavujte ohni.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
EUH208 Obsahuje olej z máty peprné. Může vyvolat alergickou reakci.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora KP Odpuzovač koček 10.5.2021 08:47
Nabízíte jako odpuzovač koček, ale na obrázku je odpuzovač kun? Jak je to tedy?? Potřebuji na toulavé cizí kočky, kuny vyháním rokovou muzikou........ Děkuji za odpověď Iveta
Odpovědět
5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 9.1.2021
Nekadí nám tu už, vadí jim to asi.
3
A Avatar autora | 9.1.2021
funguje. ale ne dokonale.
4
F Avatar autora | 9.1.2021
Snadná aplikace. Mohl by to být větší dryják aby se kočka naší zahradě vyhýbala obloukem. Kočka z terasy vyloženě neutíká ale aspoň se tam už neválí a nehrabe v záhonech.