Elektronické plašiče Weitech

Nejprodávanější

20 položek celkem
Adaptér pro Weitech WK 0052 a wk0055
200 Kč

Stabilizovaný zdroj napětí pro všeobecné použití. Pokud je dodržen max. odběr proudu ze zdroje a je správně nastaveno napětí můžete použít přístroj pro napájení jakéhokoli...

21177
Plašič pavouků, hmyzu a myší
Na baterie
633 Kč

Spolehlivý plašič pavouků, lezoucího hmyzu a myší. Vhodný do malých a středně velkých místností, dosah 45m².

11004
Elektronický odpuzovač ptáků Weitech WK 0020
Na baterie
532 Kč

Elektronický odpuzovač holubů, špačků, racků, vran, strak, a jiných ptáků. Bird Repel vydává zvláštní zvuky, které jsou ptákům nepříjemné. Chrání do vzdálenosti 10 m. Napájení...

11013
Lapač komárů WK0112 Inzzector
Do sítě
529 Kč

Vylepšená verze lapače - UV záření komáry láká k přístroji. Jakmile vletí dovnitř, lapač je okamžitě usmrtí. Napájení ze sítě (zásuvka 220V)

11015
Plašič komárů Weitech WK 0028 do sítě
Do sítě
356 Kč

PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK BEZ KOMÁRŮ, bez jedů, bez chemie, bez doplňování náplní.

11011
Plašič komárů Weitech WK 0029 na baterie
Na baterie
362 Kč

Ideální pro použití ve všech pokojích, včetně dětských ložnic, možno použít jako ochranu proti komárům i venku při grilování, kempování, rybaření ( přístroj není vodotěsný)....

11012
Odpuzovač psů, koček a toulavých zvířat
Na baterie Do sítě
1 312 Kč

Mimořádně účinný odpuzovač proti všem toulavým zvířatům. Lze použít na zahradě či na půdě například proti kunám, kočkám, liškám, psům.

11305
Ultrazvukový odpuzovač pavouků, myší a štěnic Weitech WK 0220
Na baterie Do sítě
925 Kč

Velmi účinný proti myším a současně proti lezoucímu hmyzu. Vhodný do větších místností, jako jsou garáže, sklepy, půda. Dosah 140m².

11003
Odpuzovač myší, pavouků a hmyzu Weitech WK 0523
Do sítě
483 Kč

Odpuzovač vhodný do středně velkých místností, jako jsou kanceláře nebo v běžné domácnosti. Ochrání plochu 45m2.

11001
Plašič pavouků, potkanů, krys a myší Weitech WK 0300
Do sítě
1 089 Kč

Velmi účinný i proti pavoukům. Vhodný do velkých místností, hal, chlévů, stájí. Ochrání plochu 280m².

11005
Plašič potkanů, myší, krys, netopýrů a lezoucího hmyzu WK 0600
Do sítě
1 839 Kč

Absolutně nejvýkonnější plašič proti potkanům, krysám, myším, netopýrům, veverkám a proti lezoucímu hmyzu. Ochrání 320m2.

11008
Plašič toulavých zvířat Weitech WK 0052 s LED bleskem
Na baterie Do sítě
1 488 Kč

Pohybové čidlo plašiče sepne ihned, jakmile se škůdce přiblíží na vzdálenost 15m. Přístroj začne vysílat směs zvuků, které se nepravidelně střídají, a škůdce opouští prostor.

11007
UV lapač komárů a hmyzu Weitech WK 8202
Do sítě
341 Kč

UV záření komáry láká k přístroji. Jakmile vletí dovnitř, přístroj je okamžitě usmrtí. Napájení ze sítě (zásuvka 220V)

11014
Weitech WK 0053 Zahradní solární plašič psů, koček, kun
1 120 Kč

Zahradní solární plašič udržuje psy, kočky, kuny, lišky, zajíce, lasičky a mnoho dalších větších zvířat pryč od vaší zahrady či terasy pomocí ultrazvukových signálů. Je odolný...

11304
Odpuzovač zvířat, myší, kun, psů, koček WK0100
Na baterie
1 072 Kč

Ideální k ochraně zahrad, aut, garáží, okolí popelnic. Účinný proti krysám, myším, plchům, kunám, kočkám, psům a hlodavcům. Ochrání plochu plochu 40 m².

11303
Weitech WK 0190: odpuzovač myší, pavouků a blech do zásuvky
Do sítě
771 Kč

Odpuzovač myší do zásuvky odpuzuje také blechy, pavouky a klíšťata. Funkce nočního světla. Dosah 90m².

11302
Weitech WK 0206 elektrický odpuzovač much
Do sítě
475 Kč

Weitech WK 0206 - odpuzovač much udržuje mouchy pryč od vašeho domu díky neustále se měnícím ultrazvukovým signálům, které vytváří prostředí pro ně nepohodlné a nepřátelské....

11306
Weitech WK0508
Novinka
1 105 Kč

Ultrazvukový automatický odpuzovač kun a jiných hlodavců do motoru k připojení k autobaterii.

11754
Weitech WK 2015 Solární odpuzovač krtků a hrabošů 2ks
1 034 Kč

WK 2015 funguje na sluneční energii, používá zvukové vlny a vibrace, aby odpudil škodlivé hlodavce: krtky, hraboše, hryzce. Ochrání plochu až 650 m².

11307
WK2030
Novinka
1 122 Kč

Solární odpuzovač Weitech WK 2030 na 450-650 m² odpuzuje hady a ještěrky vibracemi šířícími se zemí.

11753

Elektronické plašiče společnosti Weitech jsou na trhu jasnou jedničkou, pokud jde o plašení myší a dalších škůdců. Produkují komplexní zvuky ve vysokých frekvencích (ultrazvuk) a s vysokou intenzitou. Tyto ultrazvukové signály jsou pro lidské ucho neslyšitelné, ale hlodavci a většina druhů je slyší.

Intenzita zvuků spolu s neustálými změnami frekvencí působí negativně na nervový systém škůdců, narušuje jejich komunikaci a sociální zvyky a zabraňuje jim slyšet blížící se predátory. Jsou tak nuceni opustit chráněný prostor a přesunout se jinam, kde mají přirozené prostředí.

Weitech je značková jednička mezi plašiči a odpuzovači myší a jiných zvířat. Neriskujte levné čínské napodobeniny bez garance funkčnosti a bezpečnosti.

Elektronické odpuzovače zvířat Weitech

Velkou devízou společnosti Weitech je, že vyrábí odpuzovače speciálně vyvinuté proti určitému druhu zvířat. Pokud tedy potřebujete plašiče kun, dostanete speciální model zaměřený na kuny. Stejně tak je to s plašiči myší, které svým ultrazvukovým spektrem cílí na myši. Bez ohledu na konkrétní použití máte jistotu, že u plašičů Weitech dostanete vždy prověřenou kvalitu.

A jaké elektronické odpuzovač Weitech dodáváme? Mezi nejčastěji hledané patří plašič myší, které se vyskytují snad na každé chalupě a v každé kůlně. Stále větším problémem se stávají kuny, a proto společnost Weitech vyvinula speciální odpuzovač kun, který tyto škůdce zažene, aniž by jim ublížil.

Plašiče a odpuzovače na všechny škůdce

Výrobce Weitech není jen jedničkou a myši a kuny, ale vyvinul například plašič ptáků. Zde v podstatě Weitech nezná konkurenci. Jistě Vás potěší i plašič psů, zejména pokud chcete ochránit úrodu třešní před hejnem špačků. A nechybí ani ověřená klasika v podobě odpuzovače hmyzu, netopýrů a hlodavců obecně.

Jsou plašiče Weitech bezpečné pro lidi?

Narozdíl od levných čínských napodobenin splňují plašiče Weitech evropské normy, včetně směrnice RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Kmitočty, které přístroje Weitech používají, jsou pro člověka neslyšitelné. Plašiče navíc splňují normy udávající maximální povolenou hladinu akustického tlaku, takže na lidi nepůsobí nepřijemně ani negativně. Se značkou Weitech máte tedy jistotu, že jste zvolili profesionální a bezpečný plašič.

 

Jak plašiče Weitech fungují:

Jde o elektronická zařízení, které vydávají kontinuální ultrazvukový, případně zvukový signál, který je škůdcům tak nepříjemný, že prostor opouštějí. Častá změna frekvencí znemožňuje, aby si škůdci zvykli a adaptovali se.

Ultrazvukové signály se chovají jako ostatní zvuky: odrážejí se od hladkých ploch a jsou absorbovány porézními nebo měkkými materiály. Vyšší účinnosti dosahují v interériech než venku.

Plašiče určené pro venkovní použití, například proti krtkům, pracují na stejném principu, ale vydávají vibrace.

 

Výběr vhodného plašiče

Jaký plašič mám zvolit pro zahnání koček ze zahrady?

K odpuzení koček jsou určeny modely plašičů Weitech WK0055, WK0052 nebo WK0053.

Jaký plašič mám zvolit pro zahnání krys?

Proti krysám jsou účinné pouze plašiče WK0300 a WK0600. Vyšší účinnosti dosahují, když je umístíte tak, aby byly jasyně slyšitelné, a nastavíte silnou hlasitost. Viditelné výsledky očekávejte nejdříve za dva týdny od nasazení.

Jaký plašič mám zvolit pro zahnání kuny?

  • Pokud je kuna usídlena na půdě, použijte plašič Weitech WK0600.
  • Plašiče WK0052 nebo WK0055 jsou rovněž efektivní, pokud je umístíte podél cestičky, kudy kuna chodí. Budou nicméně méně účinné, Protože budou kunu plašit ouze v okamžiku, kdy bude procházet kolem přístroje.
  • Pokud se chcete zbavit kuny v autě, kde okusuje kabely, můžete použít plašiče WK0052, WK0055 nebo WK0100. Posledně uvedený lze navíc umístit přímo pod kapotu vozidla.
  • Pamatujte na to, že kuna, která má mladé, neopustí svůj příbytek, doku mláďata nebudou schopná odejít s ní.

Jaký přístroj mám použít k zaplašení holubů?

  • K udržení holubů mimo terasu nebo okenní římsu postačí odpuzovač WK0020.
  • Při větším výskytu holubů na otevřeném prostranství bude vhodnější spíše solární ultrazvukový plašič ptáků GARDIGO 360°.
 

Plašiče Weitech a zkušenosti zákazníků:

1. Nejoblíbenější plašič toulavé zvěře Weitech WK 0055
Multifunkční model plašiče účinkuje v závislosti na nastavené frekvenci proti kočkám, psům, liškám, kunám, zajícům a holubům. Zákazníci si pochvalují bezchybnou funkčnost.

2. Nejoblíbenější plašič myší Weitech WK 0240
Plaší hmyz a pavouky v interiéru. Velmi účinná plašička myší, ale i pavouků, molů nebo blech. Univerzální přístroj do zásuvky. Zákazníci chválí tichý provoz a pro myši opravdu odpuzující účinky signálu.

Tuto značku plašičů mohou někdy zákazníci hledat také pod nesprávným označením Waitech.

 

Co dělat když plašič WK0052 nebo WK0055 vydává kontiuální zvuk nebo nefunguje:

Zde výrobce dává jedinou a jasnou radu: použít nové a kvalitní baterie. Většina problémů je výměnou baterie úspěšně odstraněna.

 

Jak poznám, že můj plašič funguje?

  • Většina plašičů Weitech má provozní světelnou kontrolku. Pokud svítí, znamená to, že zařízení funguje.
  • Pokud chcete ověřit, že váš přístroj vyádá ultrazvukový signál, existuje testovací zařízení, které převádí neslyšitelné ultrazvukové signály na zvuky slyšitelné pro lidské ucho. Zařízení je na vyžádání dostupné zdarma u většiny dealerů Weitech.