Urychlovače kompostu

Nejprodávanější

BIOPON Urychlovač kompostu
BIOPON Urychlovač kompostu
Skladem (> 5 ks)
19498
 
102 Kč
AGRO Urychlovač kompostu se Zeolitem 1l
 
144 Kč
urychlovac kompostu kouzlo prirody
 
90 Kč
4 položek celkem
AGRO Urychlovač kompostu se Zeolitem 1l
144 Kč

Kompostovací preparát na bázi přírodních užitečných mikroorganismů pro zahájení a urychlení kompostovacího procesu všech organických odpadů ze zahrady a vybraného kuchyňského a...

18486
BIOPON Urychlovač kompostu
102 Kč

Biologickyý enzymatický přípravek urychlující kompostování organických zbytků. Zajišťuje rychlé a optimální kompostování díky obsaženým mikroorganismům. Slouží pro přípravu...

19498
Neudorf Radivit - urychlovač kompostování
198 Kč

Urychlovač kompostování Radivit 1 kg na 2m3 kompostu

18134
urychlovac kompostu kouzlo prirody
90 Kč

Kapalný přírodní přípravek k urychlení procesu kompostování. Koncentrát na 500 litrů zálivky. Nízké dávkování a výrazné zkrácení doby kompostování.

17112
Výživný kompost

Urychlovače kompostů jsou speciální přípravky, které dokáží zrychlit tvorbu kompostu. Dodáváme přípravky na bázi užitečných mikroorganismů nebo bylinek. Sušené bakterie se aktivují vodou a podporují proces rozkladu organických materiálů v kompostech.

Urychlovačů kompostů mají velmi snadné použití. Stačí nasypat na kompost a pokud není vlhký, tak zalít vodou. Půdní mikroorganismy se pustí do práce a vás kompost se začne vytvářet rychleji.

Zajímavou alternativou k urychlovačům kompostu na bázi mikroorganismů (Neudorf, Agro, Biopon) je koncentrovaný bylinkový urychlovač kompostu Kouzlo přírody, který se smíchá s vodou a vzniklou zálivkou se kompost prolije.