Pokud máte registraci vytvořenou ještě na starém e-shopu, pro první přihlášení si prosím nastavte nové heslo zde.

Urychlovače kompostu

Nejprodávanější

4 položek celkem
AGRO Urychlovač kompostu se Zeolitem 1l
144 Kč

Kompostovací preparát na bázi přírodních užitečných mikroorganismů pro zahájení a urychlení kompostovacího procesu všech organických odpadů ze zahrady a vybraného kuchyňského a...

18486
BIOPON Urychlovač kompostu
102 Kč

Biologickyý enzymatický přípravek urychlující kompostování organických zbytků. Zajišťuje rychlé a optimální kompostování díky obsaženým mikroorganismům. Slouží pro přípravu...

19498
Neudorf Radivit - urychlovač kompostování
198 Kč

Urychlovač kompostování Radivit 1 kg na 2m3 kompostu

18134
Urychlovač kompostu - Kouzlo Přírody 50ml
90 Kč

Kapalný přírodní přípravek k urychlení procesu kompostování. Koncentrát na 500 litrů zálivky. Nízké dávkování a výrazné zkrácení doby kompostování.

17112

Urychlovače kompostů jsou speciální přípravky, které dokáží zrychlit tvorbu vašeho kompostu. Pokud jste se rozhodli založit si kompost, ale v kompostování jste nováčci, mohou být urychlovače kompostů v podobě mikroorganismů nebo termokompostérů velice vítaným pomocníkem. Pokud nevíte, jak na kompost, rádi Vám poradíme, stačí nás jen kontaktovat.

Urychlovače kompostů jako vítaný pomocník usnadní vaši práci na zahrádce.

Urychlovačů kompostů máme nabídce hned několik typů. Za prvé to jsou mikroorganismy, které Vám pomohou založení kompostu a jeho následný vývoj podstatně urychlit. Další možností je termokompostér, jehož řešení je vysoce praktické a propracované do posledního detailu.