Pasti na krtky

Nejprodávanější

trubková past na krtky a hraboše
Past na hryzce a krtky trubková
Skladem (>5 ks)
14059
 
67 Kč
past na krtky 0645 baleni image
 
985 Kč
2 položek celkem
past na krtky 0645 baleni image
985 Kč

Bezpečná vystřelovací past pístové konstrukce pro rychlou a efektivní likvidaci krtka přímo v jeho chodbě, bez použití jedů nebo agresivních chemikálií. Smrtící hroty jsou...

15690
trubková past na krtky a hraboše
Vyrobeno v ČR
67 Kč

Účinná past na hryzce trubková, určená pro odcyht živých hryzců - plastová balená v PE fóli se závěsným štítkem.

14059

Pasti na krtky jsou další z možností, jak se zbavit krtka na zahradě. Někdy jim též říkáme odpuzovač krtků, protože ne vždy jsou pasti na krtky určeny pouze pro hubení. Krtka totiž ne vždy musíte nutně zabít. Lze ho samozřejmě jen pouze vypudit pryč z Vaší zahrady. Často k nám chodí dotazy, jak na krtka. Náš web je plný informací, které můžete využít k hubení krtka na zahradě, takže se nebojte je využít ve svůj prospěch.

Past na krtky a odpuzovač krtků

Odpuzovač krtků je jistě mnohem humánnějším způsobem, jak se zbavit krtka za zahradě a můžete to takto zkusit napoprvé. Pokud se ale bude krtek neustále vracet, bude jistě zapotřebí přistoupit k horším metodám, jak se ho zbavit, a to jednou provždy.

Pasti na krtky nejsou jedinou cestou...


Velmi osvědčenou metodou, jak na krtka, se staly gely na krtky, které samozřejmě naleznete i v naší nabídce. Stačí se podívat o pár kategorií výše. Gely opravdu fungují a fungují naprosto excelentně. Další možností jsou jistě dýmovnice proti krtkům, které také mají svůj účinek a někdy jsou právě ony tím nejlepším způsobem. V případě, že si nebudete vědět rady, jak na krtka, neváhejte nás kontaktovat. Velmi rádi Vám pomůžeme a poradíme, jakou past na krtka zvolit právě pro Vás specifický případ.