Dýmovnice proti krtkům

Nejprodávanější

BROS dymovnice na krtky 3ks
 
97 Kč
1 položek celkem
BROS dymovnice na krtky 3ks
97 Kč

Dýmovnice určené k odpuzování krtků v areálech letišť, zemních hydrotechnických kontrukcí a sportovních objektů.

19149

Dýmovnice proti krtkům jsou oblíbeným a především účinným řešením, jak se zbavit krtka ve Vaší zahradě. Spousta zákazníků se nás ptá, jak na krtka a jelikož jsme opravdoví profíci v tomto oboru, nebojíme se nabízet jakékoliv řešení, které zabere. Jedním z těchto řešení jsou i dýmovnice na krtky. Jejich použití je velmi snadné a účinné. Krtek už Vás pak nebude otravovat a ničit Vám trávník a záhony.

Dýmovnice proti krtkům - jednoduše a efektivně...

Dýmovnice na krtky

Dýmovnice na krtky můžete využít kdekoliv. Jejich použití je totiž opravdu velmi snadné. Stačí odkopat krtinec, zapálit zakoupenou dýmovnici, strčit dostatečně hluboko do nory, přikrýt hlínou a zašlapat a o zbytek se již postará zapálená dýmovnice proti krtkům. V naší nabídce naleznete hned několik dýmovnic. Ty se povětšinou liší látkami, které do krtčích chodeb vypouští. Dalším rozdílem může být také velikost balení, neboli jinak řešeno, kolik dýmovnic je v balíčku obsaženo. No a posledním parametrem, podle kterého můžete dýmovnice proti krtkům vybírat je jistě účinnost. Ta se měří v metrech, které jsou schopny "zamořit".

Dýmovnice na krtky jsou oblíbeným řešením


O tom, že jsou dýmovnice na krtky oblíbeným řešením nesvědčí pouze statistiky prodejnosti, ale především jejich účinnost v samotných chodbách krtka. Cena také není nijak velká a krtek na zahradě rozhodně není nic příjemného. Zbavte se ho jednou pro vždy! Avšak i pro ty, co se chtějí zbavit krtka jinak, než dýmovnicí, můžete vyzkoušet například pasti na krtky, které naleznete o kategorii níže. A pokud by Vám ani pasti nevyhovovali, pak doporučujeme vyzkoušet velice účinnou metodu. A jakou? Jsou to gely na krtky. O nich se dozvíte více o pár kategorii výše.