Dýmovnice proti krtkům

Nejprodávanější

zs sprej na krtky 400ml CZ SK (NL)
 
160 Kč
BROS dýmovnice na krtky 3ks
Dýmovnice proti krtkům
Prodej ukončen
19149
 
97 Kč
2 položek celkem
BROS dýmovnice na krtky 3ks
97 Kč

Dýmovnice určené k odpuzování krtků v areálech letišť, zemních hydrotechnických kontrukcí a sportovních objektů. Již se neprodává. Alternativou jsou odpuzovače krtků.

19149
zs sprej na krtky 400ml CZ SK (NL)
160 Kč

Repelentní sprej pro postřik do podzemních chodeb spolehlivě odežene krtky a hraboše ze zahrad a pozemků. Obsahuje rostlinné složky. Velmi snadná aplikace jediným stiskem trysky.

19686

Dýmovnice proti krtkům byly oblíbeným a především účinným řešením, jak se zbavit krtka ve Vaší zahradě. Bohužel některé byly zakázané, jiné se přestaly vyrábět. Jako například kdysi hojně dostupné kouřové tablety Dymogam. V ČR tak v současnosti není v nabídce žádná dýmovnice proti krtkům. Jako alternativu lze použít odpuzovače krtků, nebo pasti na krtky, které patří k dalším velmi oblíbeným a účinným možnostem, jak se krtka zbavit.

Dýmovnice na krtky

Dýmovnice na krtky můžete využít kdekoliv. Jejich použití je totiž opravdu velmi snadné. Stačí odkopat krtinec, zapálit zakoupenou dýmovnici, strčit dostatečně hluboko do nory, přikrýt hlínou a zašlapat a o zbytek se již postará zapálená dýmovnice proti krtkům. V naší nabídce naleznete hned několik dýmovnic. Ty se povětšinou liší látkami, které do krtčích chodeb vypouští. Dalším rozdílem může být také velikost balení, neboli jinak řešeno, kolik dýmovnic je v balíčku obsaženo. No a posledním parametrem, podle kterého můžete dýmovnice proti krtkům vybírat je jistě účinnost. Ta se měří v metrech, které jsou schopny "zamořit".

Dýmovnice na krtky jsou oblíbeným řešením


O tom, že jsou dýmovnice na krtky oblíbeným řešením nesvědčí pouze statistiky prodejnosti, ale především jejich účinnost v samotných chodbách krtka. Cena také není nijak velká a krtek na zahradě rozhodně není nic příjemného. Zbavte se ho jednou pro vždy! Avšak i pro ty, co se chtějí zbavit krtka jinak, než dýmovnicí, můžete vyzkoušet například pasti na krtky, které naleznete o kategorii níže. A pokud by Vám ani pasti nevyhovovali, pak doporučujeme vyzkoušet velice účinnou metodu. A jakou? Jsou to gely na krtky. O nich se dozvíte více o pár kategorii výše.