11 položek celkem
Venkovní plašič kun a myší Deramax profi
Tip Vyrobeno v ČR
ZDARMAZDARMA
1 190 Kč

Nová verze plašiče Deramax Profi je nejúčinnější přístroj v nabídce českého výrobce. Plaší myši a kuny v interiéru i exteriéru. Odolný do -25°C.

29410
Plašič kun a myší Deramax klasik
Vyrobeno v ČR Na baterie
ZDARMAZDARMA
990 Kč

Kvalitní pulzní ultrazvukový plašič hlodavců a kun, třetí generace. Bateriové napájení. Český výrobek.

29408
Sada 3ks plašičů myší a kun Deramax Profi
Vyrobeno v ČR Do sítě
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Sada 3ks ultrazvukových plašičů kun a hlodavců Deramax‐Profi, 3ks prodlužovacích kablíků o délce 10 metrů a napájecí rozbočovač. Neobsahuje napájecí zdroj.

29399
Weitech WK 0190: odpuzovač myší, pavouků a blech do zásuvky
Do sítě
771 Kč

Odpuzovač myší do zásuvky odpuzuje také blechy, pavouky a klíšťata. Funkce nočního světla. Dosah 90m².

11302
Ultrazvukový odpuzovač pavouků, myší a štěnic Weitech WK 0220
Na baterie Do sítě
925 Kč

Velmi účinný proti myším a současně proti lezoucímu hmyzu. Vhodný do větších místností, jako jsou garáže, sklepy, půda. Dosah 140m².

11003
Plašič pavouků, hmyzu a myší
Na baterie
633 Kč

Spolehlivý plašič pavouků, lezoucího hmyzu a myší. Vhodný do malých a středně velkých místností, dosah 45m².

11004
Odpuzovač myší, pavouků a hmyzu Weitech WK 0523
Do sítě
483 Kč

Odpuzovač vhodný do středně velkých místností, jako jsou kanceláře nebo v běžné domácnosti. Ochrání plochu 45m2.

11001
Plašič potkanů, myší, krys, netopýrů a lezoucího hmyzu WK 0600
Do sítě
1 839 Kč

Absolutně nejvýkonnější plašič proti potkanům, krysám, myším, netopýrům, veverkám a proti lezoucímu hmyzu. Ochrání 320m2.

11008
Maketa dravce: sova se svítícíma očima a otáčecí hlavou
1 450 Kč

Solární zahradní plašič ptáků, myší a hlodavců v podobě sovy v životní velikosti. Vydává realistické zvuky a otáčí hlavou. Čidlo pohybu detekuje pohyb v úhlu 360°.

34610
Odpuzovač zvířat, myší, kun, psů, koček WK0100
Na baterie
1 072 Kč

Ideální k ochraně zahrad, aut, garáží, okolí popelnic. Účinný proti krysám, myším, plchům, kunám, kočkám, psům a hlodavcům. Ochrání plochu plochu 40 m².

11303
Weitech WK0508
Novinka
1 105 Kč

Ultrazvukový automatický odpuzovač kun a jiných hlodavců do motoru k připojení k autobaterii.

11754

Elektronický plašič myší instalovaný na půděNelíbí se vám myšlenka chytání či zabíjení myší ve vlastním domě? Zvolte řešení, které je stejně efektivní: plašič myší. Odpadá uklízení kolem pastiček či odklízení mrtvolek, nemusíte si dělat obavy o děti nebo domácí mazlíčky, zda nepřijdou do styku s položenou návnadou.

Dodáváme širokou nabídku odpuzovačů renomovaných značek Deramax a Weitech. Oproti levnějším výrobkům z Číny máte jistotu, že fungují, že se za krátkou dobu nepokazí, a že jsou atestované pro použití v domácnosti a neškodí vašemu sluchu.

Pokud zvažujete, jak odpudit myši z domu, investici do značkového plašiče vám doporučujeme.

 

Jak plašiče myší fungují?

Myšoplaše fungují na bázi ultrazvuku. Vydávají vysokofrekvenční zvuky, lidskému uchu neslyšitelné, které jsou pro myši velmi nepříjemné, takže se snaží dostat pryč z jejich dosahu.

 

Jak vybrat správný plašič na myši?

Plašiče se vyrábějí s napájením ze sítě nebo ze zásuvky. Pokud máte zásuvku k dispozici, síťově napájení verze plašičů mají vyšší výkon a ochrání tak větší plochu. Klíčovým parametrem při volbě plašiče je právě plocha, kterou je přístroj schopen ochránit. Údaj je uveden u každého plašiče.

Pokud potřebujete přístroj umístit do exteriéru, kde bude vystaven povětrnostním vlivům, sáhněte po přístroji, který je určen do exteriéru.

 

Kam plašič umístit?

Správné umístění plašiče má vliv na jeho účinnost.

  • Pokud chceme chránit jedinou místnost, umístíme přístroj do rohu tak, aby reproduktor směřoval do protilehlého rohu. Zvukovým vlnám by neměl v průchodu místností překážet žádný nábytek a překážky.
  • Chceme-li ochránit více místností, doporučujeme odpuzovač umístit do spojovací chodby nebo do největší místnosti. Pokud necháte dveře mezi místnostmi pootevřené, signál bude procházet mezi místnostmi.
  • Při ochraně venkovního prostoru je vhodnou pomůckou představit si, že přístroj prostor zvukovými vlnami nasvětluje jako svítilna. Opět je nejlepší myšoplaš instalovat do rohu chráněné oblasti a nasměrovat jej doprostřed tohoto prostoru.
 

Nejsou ultrazvukové plašiče škodlivé?

Plašiče myší, stejně jako všechny ultrazvukové plašiče, vydávají signály v tak vysokém frekvenčním pásmu (24kHz a výše), že je lidské ucho nezachytí. Námi dodávané plašiče značek Deramax a Weitech jsou navíc zárukou toho, že výrobce se řídí přísnými normami a přístroje jsou zcela bezpečné. Ani generovaný akustický tlak odpuzovačů nemá negativní vliv na lidské zdraví.