Gely na krtky a hlodavce

Nejprodávanější

zs sprej na krtky 400ml CZ SK (NL)
 
160 Kč
1 položek celkem
zs sprej na krtky 400ml CZ SK (NL)
160 Kč

Repelentní sprej pro postřik do podzemních chodeb spolehlivě odežene krtky a hraboše ze zahrad a pozemků. Obsahuje rostlinné složky. Velmi snadná aplikace jediným stiskem trysky.

19686

Gely na krtky byly mocnou zbraní, jak se zbavit krtka na Vaší zahradě. Stop škůdcům gel patřil k nejprodávanějším produktům v této kategorii a byl naprosto účinný. Kvůli platným zákonům však dnes vyráběné a prodábané gely již neobsahují účinnou látku a krtky nezabíjí, jsou proto neúčinné. Jako alternativu lze použit pouze odpuzovače krtků.

Gely na krtky - Liquid gel nor

Jak na krtka? To je otázka, kterou si klade spousta zahrádkářů po celém světě. My Vám přinášíme hned několik způsobů, jak se krtka na zahradě zbavit. Využít můžete gely na krtky, které nabízíme výše, právě v této kategorii. Pokud si přejete přece jen o něco jiný přístup, pak můžeme doporučit pasti na krtky, které patří k dalším velmi oblíbeným a účinným možnostem, jak se krtka zbavit.

Gely nejen na krtky, ale také na hlodavce.


Další havětí, která plení naše zahrádky jsou rozhodně hlodavci, proto se i naše nabídka neomezuje pouze na krtky, ale také na zmíněné hlodavce. Gely na krtky tak pochopitelně nejsou jedinými gely, které v naší nabídce naleznete. Zakoupit můžete i gely na myši, hraboše, potkany a další hlodavce, kteří nejsou na Vaší zahrádce vítaným hostem.

Jak na krtka? S námi snadno a lehce.


Věříme, že jsme Vám v otázce hubení krtků pomohli a Vy už víte, zdali použijete gel nebo klasické pasti na krtky. Stejně tak Vám rádi nabídneme pomocnou ruku v případě, že budete chtít více prodiskutovat Váš problém s krtkem na zahradě. Jsme tady od toho, abyste měli zahrady a zahrádky bez zbytečných škůdců.