Prodejna a výdejna e-shopu nyní na nové adrese: Tomkova 60/29, 779 00 Olomouc

Gely na krtky a hlodavce

Gely na krtky jsou mocnou zbraní, jak se zbavit krtka na Vaší zahradě. Stop škůdcům gel patří k nejprodávanějším produktům v této kategorii a my ho velmi rádi doporučujeme, protože je naprosto účinný. Pokud už nevíte jak na krtka ve Vaší zahradě a začínáte být zoufalí, doporučujeme právě STOP GEL, se kterým má pozitivní zkušenosti většina zahrádkařů v naší republice. Nyní se k nim můžete přidat i Vy.

Stop škůdcům gel je špička mezi gely na krtky

Gely na krtky - Liquid gel nor

Jak na krtka? To je otázka, kterou si klade spousta zahrádkářů po celém světě. My Vám přinášíme hned několik způsobů, jak se krtka na zahradě zbavit. Využít můžete gely na krtky, které nabízíme výše, právě v této kategorii. Pokud si přejete přece jen o něco jiný přístup, pak můžeme doporučit pasti na krtky, které patří k dalším velmi oblíbeným a účinným možnostem, jak se krtka zbavit.

Gely nejen na krtky, ale také na hlodavce.


Další havětí, která plení naše zahrádky jsou rozhodně hlodavci, proto se i naše nabídka neomezuje pouze na krtky, ale také na zmíněné hlodavce. Gely na krtky tak pochopitelně nejsou jedinými gely, které v naší nabídce naleznete. Zakoupit můžete i gely na myši, hraboše, potkany a další hlodavce, kteří nejsou na Vaší zahrádce vítaným hostem.

Jak na krtka? S námi snadno a lehce.


Věříme, že jsme Vám v otázce hubení krtků pomohli a Vy už víte, zdali použijete gel nebo klasické pasti na krtky. Stejně tak Vám rádi nabídneme pomocnou ruku v případě, že budete chtít více prodiskutovat Váš problém s krtkem na zahradě. Jsme tady od toho, abyste měli zahrady a zahrádky bez zbytečných škůdců.