Bros Elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml

Kód: 19632
237 Kč 196 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Pro likvidaci komárů a ochranu interiérů před létajícím hmyzem zvenčí. Ochrana až na 60 nocí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fumigační prostředek ve formě tekutiny pro elektrický odpařovač je určen k ochraně proti komárům v místnostech, kde pobývají lidé. Účinkuje i při otevřených oknech a rozsvíceném světle. Vystačí až na 60 nocí, při použití 8 hodin denně. Chrání místnost o rozloze až 20 m² (kolem 50 m3). Optimální ochrana je zajištěna po 30 minutách používání.

Návod k použití

Z lahvičky s tekutou náplní odšroubujte uzávěr, lahvičku zasuňte zespodu do odpařovače a otáčením ji zašroubujte. Poté odpařovač zasuňte do zásuvky elektrické sítě 230 V, tak aby láhev byla ve vertikální poloze. Po zasunutí přístroje do elektrické zásuvky dochází k odpařování účinné látky. Insekticidní páry z náplně chrání místnost před komáry po celou noc. Po spotřebování obsahu lahvičky náplňmůžete použít novou náhradní náplň, Před výměnou odpařovač vytáhněte ze zásuvky. Po použití vytáhněte odpařovač ze zásuvky.

Skladování přípravku

Uchovávejte na chladném a suchém místě odděleně od potravin, tekutin a krmiv. Zabraňte dětem a dalším nepovolaným osobám, aby s ním manipulovali.

Složení

Prallethrin 1 % (1 g / 100 g)

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte důkladně mýdlem a vodou. V případě nadýchání koncentrovaného množství přípravku, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. Dostane-li se přípravek do očí, důkladně je otevřené oplachujte. Čočky před vyplachováním vyndejte z očí. Při pozření, nevyvolávejte zvracení, pouze vypláchněte ústa vodou. Objeví-li se nevolnost či jakékoli jiné příznaky či přetrvávající potíže, vyhledejte pomoc lékaře.

Balení

Obsahuje 40 ml odpuzující látky v nádobce a hlavu pro zapojení do elektrické sítě

Bezpečnostní upozornění:

Zařízení mohou používat děti ve věku od 14 let, osoby s tělesným a duševním postižením, lidé, kteří nemají s tímto zařízením žádné zkušenosti nebo s ním nejsou obeznámeni, pokud jsou pod dohledem nebo byli instruováni, jak používat zařízení bezpečným způsobem, aby jim byla zřejmá všechna rizika související s používáním.

varovani-toxicky-pro-ryby

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Proti komárům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BROS je polská firmy, která se specializuje na přípravky na hubení hmyzu a hlodavců. Dále nabízí několik řad hnojiv na domácí i venkovní rostliny.

Každý výrobek navržen a vytvořen tak, aby svým uživatelům zajistil příjemný, bezpečný a nestresující pobyt v prostředí, kde je přítomnost hmyzu a hlodavců nežádoucí, nebo obtěžující.

BROS dbá na to, aby jejich výrobky byly nejen účinné na hmyz a hlodavce, ale zároveň co nejvíc bezpečné pro lidi.

BROS své výrobky neustále vyvýjí a vylepšuje, aby každou sezónu mohl dodávat produkty, jejichž složení a obaly vám zajistí bezpečné a pohodlné používání.

Nejoblíbenější produkty od firmy Bros si můžete prohlédnout níže.