Monitor na štěnice s feromonem - Nattaro Scout

Kód: 15532
492 Kč 407 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Nattaro Scout je monitorovací systém určený k prokázání výskytu štěnic před i po dezinsekci. Určen pro profesionály k ověření účinnosti zásahu, i pro neprofesionály k potvrzení přítomnosti štěnic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete detekovat nebo potvrdit přítomnost štěnic tak, aby bylo možné co nejrychleji zasáhnout, případně zkontrolovat účinnost zásahu? Pak je monitor Nattaro scout tou pravou volbou. Jeho vývoj je výsledkem výzkumu švédských laboratoří, které garantují úspěšnost včasného odhalení.

Na divokém západě se slovem scout označovali průzkumníci, kteří v krajině pátrali po známkách nebezpečí. Nattaro Scout pro vás sbírá informace o nejhorším nepříteli ložnic - štěnicích.

Charakteristika produktu Nattaro Scout - monitor na štěnice s feromonem

Nattaro Scout je monitorovací systém určený k prokázání výskytu štěnic. Je vhodný jako nástroj detekce štěnic před i po dezinsekci. Je určen nejen pro profesionální uživatele k ověření účinnosti zásahu, ale i pro neprofesionály pro potvrzení důkazu přítomnosti štěnic.

Návnadová kapsle obsahuje unikátní kombinaci syntetických feromonů, které simulují přirozené agregační chování štěnic. Feromony přitahují všechna vývojová stádia. Jakmile se štěnice dostanou dovnitř kapsle s návnadou, nejsou již schopny ji opustit.

Vývoj Nattaro scout je založen na dlouholetém výzkumu laboratoří Lundské univerzity ve Švédsku a laboratoří společnosti Nattaro, kde byla také testováním potvrzena jeho vysoká účinnost. Úspěšnost zachycení štěnic monitorem Nattaro scout se pohybuje mezi 75-95 % v prvních 3 až 15 dnech po instalaci.

ZAJÍMAVOST: Monitor Nattaro Scout byl nominován v anketě Nejlepší produkt v boji proti škůdcům za rok 2018 prestižním Anglickým časopisem PEST MAGAZINE.

Přednosti:

  • Snadná manipulace
  • Rychlá kontrola
  • Opakované použití jednotlivých části
  • Dlouho působící atraktant
  • Zachycení všech vývojových stádií
  • Účinnost potvrzena laboratorním testováním
  • Až 90% úspěšnost prvních 6 dní po instalaci

Návod k použití

Monitor ověřující výskyt štěnic minimalizuje případné dopady pozdních zásahů a možného rozšíření štěnic. V případě potvrzení výskytu je zapotřebí provést odborný zásah biocidy.

Speciálně navržená konstrukce monitoru umožňuje jeho pohodlné uložení na podlaze u noh postele, dále u rámu postele či mezi matracemi. Feromonový atraktant je účinný po dobu 3 týdnů. Pro udržení účinku je nutné atraktant měnit.

Nespornou výhodou je i snadná manipulace a rychlá kontrola. Jednotlivé části monitorovacího systému Nattaro scout je možné používat opakovaně po výměně feromonové kapsle.

Monitorovací systém Nattaro scout nám umožní nastavení správného a bezpečného postupu likvidace štěnic. Slouží jako nástroj pro potvrzení výskytu, díky čemuž bude zamezeno dalšímu rozšiřování štěnic a rovněž budou minimalizovány další finanční náklady a hubení. Monitorovací systém feromonového typu představuje v současnosti jeden z nejefektivnějších nástrojů detekce štěnic. 

Nattaro Scout - monitor na štěnice s feromonem neslouží k vyhubení štěnic, pouze ke zjištění jejich přítomnosti!
Potvrdí-li se výskyt štěnic, doporučujeme použít sprej Protect na hubení štěnic v kombinaci s dýmovnici Dobol Fumigator. Pro úplnou likvidaci štěnic je potřeba postřik Protectem po 14 dnech zopakovat.

Může se hodit: Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně štěnic a obsáhlý článek o štěnicích.

První pomoc při zasažení

při obvyklém použití dle pokynů se nepředpokládá nežádoucí ovlivnění zdarví člověka. Projeví-li se zdravotní potíže nebo v případě pochybností uvědomte lékaře a mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Při nadýchání: nejsou nutné žádné speciální pokyny
Při styku s kůží: Zasažená místa omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
Při zasažení očí: Oční víčka držte otevřená a oči vyplachujte tekoucí vodou po několik minut.
Při požití: Ústa vyplachujte vodou, nevyvolávejte zvracení

Skladování

teplota skladování má vliv na délku účinku feromonové návnady. Kapsle s feromonovou návnadou skladujte při teplotě 4-8 °C. Vyvarujte se teplotám pod bod mrazu a nad 28 °C. Výrobek skladujte v originálnícj a správně označených obalech. Neskladujte výrobek v blízkosti zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

Složení

Obsahuje (E)-2hexenal

Upozornění související s bezpečností

Používejte přípravek dle pokynů pro pužití. Před použitím si přečtěte piložené pokyny.

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
EUH 208 Obsahuje (E)-2hexenal. Může vyvolat alergickou reakci

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: