Bed Bug ALERT - monitorovací past na štěnice 2ks

Kód: 15069
194 Kč 160 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Pokud máte podezření na výskyt štěnic, můžete na zjištění jejich přítomnosti použít lepovou monitorovací past na štěnice. Lze umístit přímo na rošt postele. Dlouhodobá účinnost až několik měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monitorovací pasti na štěnice Bed Bug ALERT jsou jednoduché, diskrétní a lze je použít v jakémkoli prostředí. Tyto malé monitorovací pasti jsou vyrobeny z čirého plastu. Díky použitému atraktantu (speciálnímu gelu) lákají štěnice z postele nebo blízkého okolí do pasti, kde se přilepí na lepicí vrstvu / lepicí desku.

Většina běžných pastí na štěnice a lepicích desek chytí štěnice pouze tehdy, když náhodou přelezou přes lepovou plochu. Monitorovací pasti na štěnice Bed bug alert ale obsahují látky, které aktivně nalákají blízké štěnice do pasti, kde se přilepí na přilnavý povlak desky návnady.

Výhody monitorovacích pastí na štěnice Bed bug alert:

  • Malé a diskrétní monitory lze umístit v interiérech, kde existuje podezření na výskyt štěnic, tedy například do hotelu, ubytovny nebo domů. Vhodné pro majitele ubytovacích zařízení i pro cestovatele.
  • Díky krytu je past bezpečná pro děti a domácí mazlíčky a lze ji zasunout i do úzkých míst, aniž by se gelová návnada porušila.
  • Průhledný materiál pasti usnadňuje kontrolu. Pasti lze denně kontrolovat bez nutnosti je otevírat. Nalepené štěnice hned vidíte.
  • Pasti lze používat i v oblastech s vysokou vlhkostí – plast se nerozmočí.
  • Speciálně vyvinutý atraktant je v pasti izolován od lepidla, čímž se zvyšuje jeho účinek na štěnice.
  • Díky tomu, že je lepová deska uvnitř pasti a past je poměrně pevná, dá se umístit přímo na rošt postele pod matrace.
  • Past má čtyři vchody, aby se štěnice snadno dostaly dovnitř z kterékoliv strany.
  • Prodloužená skladovatelnost - vnitřní návnada a lepová plocha jsou kryty papírovým proužkem, který chrání lep před zaschnutím. Pasti tak můžete mít připravené do zásoby a nasadit ihned při podezření na výskyt štěnic.
  • Slouží jako vhodná alternativa k pasti na štěnice pod nohy postele Bed Moat.

Jak používat monitorovací pasti na štěnice Bed bug alert:

Před použitím vybalte past z plastové fólie, otevřete ji, a odlepte papírový kryt z lepové plochy. Past opět zavřete a umístěte ji přímo na rošt postele pod matraci, nebo na jiné vhodné místo. Past umístěte tak, aby lepová plocha byla dole. Lepová plocha v pasti má dlouhou dobu účinnosti - až několik měsíců.

Pokud se vám do pasti přilepí nějaký hmyz, je důležité ho co nejrychleji identifikovat. Pokud se jedná o štěnice, je nutné jejich výskyt vyřešit co nejdříve. Štěnice se totiž dokážou velmi rychle množit, a pokud jejich výskyt nebudete řešit hned, může dojít k závažnějšímu zamoření a jejich následná likvidace bude náročnější jak časově tak finančně.

Způsoby využití monitorovací pasti:

Past na štěnice Bed Bug Alert je vhodná k použití v domácnostech, zdravotnických zařízeních, studentských kolejích, pečovatelských domech, hotelech, uvnitř zavazadel a automobilů, nebo kdekoliv, kde je potřeba zjistit přítomnost štěnic, nebo ji preventivně kontrolovat.

V USA používají monitorovací pasti na štěnice často provozovatelé hotelů a ubytoven, aby případné zavlečení štěnic odhalili co nejdříve a mohli ihned zahájit jejich likvidaci.

Past na štěnice Bed Bug Alert je ideální pro cestovatele - jednoduše umístěte past pod matraci a ráno víte, na čem jste. Další typické použití je po návratu z dovolené, abyste vyloučili, že jste si v zavazadlech nepřinesli štěnice domů.

Po dezinsekčním zásahu lze past využít k vyloučení výskytu štěnic a potvrzení 100% účinnosti dezinsekce.

Monitorovací past na štěnice Bed Bug ALERT slouží pouze ke zjištění výskytu štěnic, nikoli k jejich vyhubení.

Balení:

Jedno balení obsahuje dvě pasti na štěnice.

Jak postupovat když v pasti najdete přilepené štěnice?

Při zjištění výskytu štěnic máte dvě možnosti. Buď je budete likvidovat sami za pomocí přípravků speciálně vyvinutých přímo na hubení štěnic, nebo si na jejich likvidaci zavoláte odbornou firmu.

Vhodný prostředek na hubení štěnic je například postřik Protect v kombinaci s dýmovnicí na hubení hmyzu. Zbavit se štěnic pomocí univerzálních postřiků na hmyz ani nezkoušejte. Štěnice jsou velmi odolné, a běžné prostředky na ně nestačí.

Pokud je v bytě štěnic velké množství, je nejlepším řešením zavolat rovnou deratizační firmu, která provede postřik pomocí profesionálních přípravků na štěnice.

Mohou se vám hodit odpovědi na nejčastější dotazy o štěnicích. Kompletní nabídku přípravků na štěnice najdete zde: prostředky určené k likvidaci štěnic

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
6x
4
1x
3
2x
2
1x
1
0x
5
D Avatar autora | 9.1.2021
jednoduché použití a za pár dní víte, jestli ten pocit že po vás něco leze je jen v hlavě, nebo jestli s vámi v posteli skutečně bydlí tyhle potvory. V domě máme štěnice v bytech o 2 patra níž. Firma celé patro vystříkala ale dcera se budila poštípaná já jsem měla pocit že po mě pořád něco leze ale štěnici jsem žádnou nenašla ani při podrobné prohlídce matrace a postele. Použila jsem past na štěnice a několik dní nic ale teď jsem v pasti objevila dvě přilepené štěnice. Podezření se potvrdilo, takže teď řeším firmu která mě štěnic zbaví a mám z toho nervy.
4
A Avatar autora | 9.1.2021
chytly se dvě
5
A Avatar autora | 9.1.2021
užitečný pomocník
5
A Avatar autora | 9.1.2021
Jsem spokojen, funguje to, je to na monitoring, ne na likvidaci !
3
A Avatar autora | 9.1.2021
Zatím se přilepila jen jedna, tak uvidíme.
2
A Avatar autora | 9.1.2021
štěnice pořád jsou někde zalezlý a vylízají
3
T Avatar autora | 9.1.2021
Stenic se chytlo jen par.
5
A Avatar autora | 9.1.2021
Funguje to
5
Avatar autora | 7.1.2021
Spokojenost
5
A Avatar autora | 7.1.2021
Dělá to co má, víc se chlubit nebudu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bird-X je celosvětově uznávaným odborníkem a světovou špičkou se 40ti letými zkušenostmi v oblasti ochrany proti ptákům a jiným škůdcům.