NATURA Bylinková směs na svilušky 10x10g prevence proti sviluškám

Kód: 18566
Přírodní
Značka: Agro CS
232 Kč 192 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Unikátní přírodní směs mydlice a skořice v sáčku z čajového papíru pro přípravu výluhu pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti sviluškám. Vhodné pro biopěstování. Na 50 .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku NATURA Bylinková směs na svilušky 10x10g

Přírodní směs bylinek v formě prášku v sáčku z čajového papíru je určená pro přípravu výluhu pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin vůči sviluškám. Macerací (louhováním) obsažené směsi mydlice a skořice získáme unikátní postřik k podpoře zdravotního stavu rostlin s vysokým protipožerovým a repelentním efektem. Je vhodný na svilušky na okrasných rostlinách a zelenině (rajčata, papriky, okurky, brambory, cibule aj.), jádrovinách, peckovinách, drobném ovoci a révě. 

Návod k použití

1 sáček se vloží do 0,5 l vody a louhuje se min. 5 hodin při pokojové teplotě (ideálně přes noc). Po maceraci (ukončení louhování) se sáček opatrně vymačká a následně se výluh aplikuje postřikem do skanutí nebo rosením na listy včetně spodu listů a ostatní zelené části. Sáček s bylinkami lze po louhování zkompostovat.
1 l výluhu na 10 plochy - balení na 50
Aplikace se provádí preventivně nebo na začátku výskytu svilušek. Ošetření je potřeba opakovat po smytí deštěm, zálivkou nebo při vytvoření nových přírůstků rostlin, případně při novém napadení sviluškami po celou dobu vegetační sezóny. Před ošetřením rostlin ověřte citlivost na menším počtu rostlin / ploše.

První pomoc při zasažení

Všeobecné pokyny: Pokud se při práci s výrobkem objeví projevy, které je nutné řešit ve spolupráci s lékařem, informujte lékaře o názvu výrobku a o jeho dodavateli nebo poskytněte lékaři označení výrobku uvedené na obalu.
Při nadýchání: Expozice je nepravděpodobná.
Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vodya mýslem. Pokud by se projevily příznaky alergické kožní reakce, konzultujte stav s lékařem.
Při zasažení očí: Rozevřete oční víčka a vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud by po výplachu očí přetrvávaly intenzivní pocity a projevy jejich podráždění, doporučuje se vyhledat lékařskou pomoc.
Při požití: Vypláchněte ústa. Vypít větší množství vody (0,5 l). Nevyvolávat zvracení. Pokud by se po požití výrobku objevily příznaky vážnějšího podráždění zažívacích orgánů nebo nevolnost, je vhodné vyhledat pomoc lékaře.

Skladování přípravku

Uchovávejte v původním obalu, na suchém místě, bez přístupu přímého slunečního záření, při teplotě nad +5 °C až 30 °C, odděleně od potravin a krmiv, mimo dosah dětí

Složení

Účinná složka: směs mydlice lékařské a skořicovníku pravého 100%

Doba použitelnosti

2 roky od data výroby při  správném skladování

Balení

10 x  sáček z čajového papíru s obsahem 10g pomocného prostředku v plastové dóze

Upozornění související s bezpečností

Při práci s přípravkem je potřeba dodržovat základní pravidla osobní hygieny. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte pro ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.Výrobek je určen pro použití spotřebitelem.
Aplikujte v době, kdy je nejmenší pohyb dalších osob na ploše. Postřik provádějte jen za bezvětří nebo mírného vánku, ve směru po větru a od dalších osob. Vstup na ošetřený pozemek je možný až po zaschnutí postřiku.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Proti sviluškám
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 18.7.2021
+ jednoduchá příprava i aplikace
- snadno praská obal sáčku při vymačkávání

5
Avatar autora | 6.4.2021
+ Je jar a pouzila som postrek na vseke stromy
+ Je vo vyhode ze mam tie pasy

Agro CS je výrobce a dovozce přípravků na ochranu a výživu rostlin.