NATURA Bylinková směs na plísně 10 x 15 g 100% přírodní produkt

Kód: 18569
256 Kč 212 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Unikátní přírodní směs mleté skořice a hřebíčku v sáčku z čajového papíru pro přípravu výluhu. Zvyšuje odolnost a obranyschopnost rostlin vůči houbových chorobám na okrasných rostlinách a zelenině. Vhodné pro biopěstování. Na 250 .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku NATURA Bylinková směs na plísně 10 x 15 g

Přírodní směs bylinek v formě prášku v sáčku z čajového papíru je určená pro přípravu výluhu pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin vůči pravé plísni na okrasných rostlinách a zelenině (rajčata, papriky, okurky, brambory, cibule aj.). Macerací (louhováním) obsažené směsi mleté skořice a hřebíčku získáme unikátní fungicidní postřik k podpoře zdravotního stavu rostlin. Tím zvýšíme jejich přirozenou odolnost vůči houbovým chorobám (zejména pravým plísním - bramborová, okurková, révová, cibulová). Výluh prokazatelně zvyšuje výnosy u plodové zeleniny.

Návod k použití

1 sáček se vloží do 1 l vody a louhuje se min. 5 hodin (max 24hod) při pokojové teplotě (ideálně přes noc). Po maceraci (ukončení louhování) se sáček opatrně vymačká a následně se výluh aplikuje. U prostorových kultur (rajčata, réva, okrasné rostliny) aplikaci ukončíme při dokonalém ovlhčení. U ostatních rostlin aplikujeme 1 l výluhu na 25 plochy. Sáček s bylinkami lze po louhování zkompostovat.
Balení vystačí na 250
Pro optimální účinnost je nutné aplikovat preventivně. Ošetření opakovat v intervalu 10 -15 dní po celou dobu vegetační sezóny. Počet aplikací za sezónu neni omezen. Před ošetřením rostlin ověřte citlivost na menším počtu rostlin / ploše.

První pomoc při zasažení

Všeobecné pokyny: Pokud se při práci s výrobkem objeví projevy, které je nutné řešit ve spolupráci s lékařem, informujte lékaře o názvu výrobku a o jeho dodavateli nebo poskytněte lékaři označení výrobku uvedené na obalu.
Při nadýchání: Expozice je nepravděpodobná.
Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vodya mýslem. Pokud by se projevily příznaky alergické kožní reakce, konzultujte stav s lékařem.
Při zasažení očí: Rozevřete oční víčka a vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud by po výplachu očí přetrvávaly intenzivní pocity a projevy jejich podráždění, doporučuje se vyhledat lékařskou pomoc.
Při požití: Vypláchněte ústa. Vypít větší množství vody (0,5 l). Nevyvolávat zvracení. Pokud by se po požití výrobku objevily příznaky vážnějšího podráždění zažívacích orgánů nebo nevolnost, je vhodné vyhledat pomoc lékaře.

Skladování přípravku

Uchovávejte v původním obalu, na suchém místě, bez přístupu přímého slunečního záření, při teplotě nad +5 °C až 25 °C, odděleně od potravin a krmiv, mimo dosah dětí

Složení

Účinná složka: směs hřebíčkovce vonného a skořicovníku pravého 100%

Doba použitelnosti

2 roky od data výroby při  správném skladování

Balení

10 x  sáček z čajového papíru s obsahem 15 g pomocného prostředku v plastové dóze

Upozornění související s bezpečností

Při práci s přípravkem je potřeba dodržovat základní pravidla osobní hygieny. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte pro ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.Výrobek je určen pro použití spotřebitelem.
Aplikujte v době, kdy je nejmenší pohyb dalších osob na ploše. Postřik provádějte jen za bezvětří nebo mírného vánku, ve směru po větru a od dalších osob. Vstup na ošetřený pozemek je možný až po zaschnutí postřiku.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fungicidy proti houbám a plísním
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Agro CS je výrobce a dovozce přípravků na ochranu a výživu rostlin.