Goodnature A24 Past na hlodavce na CO2 s počítadlem

Kód: 15696
Novinka
Značka: Goodnature
7 190 Kč 5 942 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Když se objeví myš nebo potkan v domě nebo jeho okolí, nikdy nepřijde jen jeden. Goodnature A24 past má vše, co potřebujete k vyřešení nejen akutního problému s hlodavci, ale zajistíte i neustálou kontrolu a ochranu proti hlodavcům, kteří se pokusí vrátit. Past se automaticky resetuje (je samočinná - funguje dokud nedojde CO2 v bombičce, což je cca 24 zabití), používá návnadu bez toxinů a je certifikována jako humánní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Goodnature A24 je mechanická past na hlodavce (myši i potkany), která funguje na bombičku s CO2. Její výhodou je tedy možné využití i ve vlhkém a prašném prostředí (na rozdíl od elektronických pastí) nebo na místech, kde nelze hlodavce otrávit pomocí nástrah, aby jej mrtvého nesežrali domácí mazlíčci.
Past má počítadlo, které sčítá zabité hlodavce a lze jej snadno vynulovat.
Past není potřeba vyprazdňovat, zabíjí, dokud nedojde plyn v bombičce, což trvá cca 24 zabití.

Součástí balení je kromě samotné pasti také:
aromatická návnada (s účinností po dobu 6 měsíců), kterou vkládáte do vrchního zásobníku
náhradní bombička s náplní CO2 (16 g)
držák pasti (lze namontovat např. na kmen stromu, dřevěný sloupek apod.)
3 kusy detektorů hlodavců s netoxickou návnadou. Detektory slouží k monitorování výskytu hlodavců pro snadné zvolení nejvhodnějšího místa pro instalaci pasti Goodnature A24

Umístění pasti

Pro úspěšný odchyt hlodavců je velmi důležitý výběr správného místa, kam nainstalovat past. K tomu Vám poslouží detektory hlodavců, které najdete v balení. Jsou to připravené návnady, pomocí nichž můžete sledovat, kde se hlodavci cítí bezpečně během jídla. To je totiž to správné místo, kam past umístit, může se tedy lišit od míst, kde vidíte nebo slyšíte hlodavce běhat. Tyto detektory vypadají jako kartičky, mají otvor na připevnění, šroubek pro uchycení a obsahují návnadu s dlouhou životností, která je podle testů pro hlodavce velmi chutná. Velmi příjemně voní i lidem. Detektory rozmístěte v okolí a po několika nocích sledujte, na kterých detektorech jsou stopy po kousnutí. Tam kde jich bude nejvíce umístěte past.

Poznávací znamení: Pokud se na kartičkách detektorů objeví známky toho, že se hlodavci pokoušeli sežrat návnadu, můžete si všimnout různých kousanců či škrábanců. Někdy uvidíte lehké poškození, jindy může být detektor rozžvýkaný na kousky. Můžete také rozeznat rozdíly mezi myší a potkanem, myši mají malé zuby a čelisti, zanechávají velmi jemné stopy, zatímco potkani zanechávají stopy výraznější. Když potkani hryzají, můžou detekční kartičky úplně zničit.

Výhody pasti

  • Šetrnost k životnímu prostředí (netoxická návnada) - možnost dokoupit Návnada GOODNATURE 200gr čokoládová
  • Vhodná do náročných podmínek prostředí (déšť, bouřka, prach…)
  • Samočinná (funguje, dokud nedojde CO2 v bombičce, což je cca 24 zabití)
  • Neustálá kontrola (z pasti není potřeba hlodavce odstranit, aby mohla usmrtit dalšího)
  • Velmi snadné použití (snadná montáž)
  • Humánnost (usmrtí hlodavce okamžitě)

Jak past funguje?

Velmi důležitá je speciální návnada s dlouhou životností, která je díky automatické pumpě uvolňována po dobu 6 měsíců. Pumpa neustále vytlačuje čerstvou návnadu, je tedy atraktivní po celou dobu. Díky netoxickým návnadám může mrtvého hlodavce sežrat domácí mazlíček případně divoká zvířata a neotráví se. Speciální konstrukce pasti zajišťuje, že spoušť lze spustit pouze tehdy, když je škůdce přímo před ní (má hlavu uvnitř pasti), nehrozí tedy ani zranění jiných zvířat. Jakmile je spoušť aktivována, hlodavec dostane velmi silný úder do hlavy, což způsobí okamžitou humánní smrt.

Po uvolnění tlaku se úderník vrátí do výchozí polohy a hlodavec vypadne mrtvý na zem. Úderník funguje na principu pístu, po jeho návratu do výchozí polohy se komora opět naplní plynem, zvýší se tlak a past je ihned připravena na další úder.

Dodané počítadlo úderů Vám umožní sledovat výsledky zabitých hlodavců a bude Vás informovat o zbývající kapacitě plynové bombičky. Jedna plynová bombička vydrží 24 úderů.

Balení

past
aromatická návnada
náhradní bombička s náplní CO2 (16 g)
držák pasti
3 kusy detektorů hlodavců s netoxickou návnadou

Upozornění související s bezpečností

Při přemísťování pasti, která je natlakovaná plynovou bombičkou nikdy nepokládejte past na bok. Nevyndávejte past ze stojanu, pokud není stojan na zemi správně umístěn.
Nikdy nesahejte do vstupu pasti, abyste se nezranili. Vždy zacházejte s pastí jako s nastraženou, dokud past neodplyníte a nesnížíte tlak.
Pokud používáte stojan na nerovném terénu nebo svahu, použijte kolíky pro přichycení stojanu do svislé polohy.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti hlodavcům, rodenticidy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení