Multi-Kill - elektronická past na myši

Kód: 15530
4 166 Kč 3 443 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021
100% úspěšnost usmrcení hlodavce. Multi-Kill - elektronická past na myši zabíjí myši pomocí vysokonapěťového výboje během několika sekund. Multi-Kill je účinnější než tradiční pastičky. Na jedno nastavení zabije až deset myší, které zůstanou v zásobníku - ideální na chaty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika elektronické pasti

Myš je zabita pomocí vysokonapěťového výboje během několika sekund. Multi-Kill je účinnější než tradiční pastičky. Oproti ostatním elektronickým pastem má výhodu, že zabije na jedno nastavení až deset myší. Uhynulé myšky zůstanou v zásobníku. Na jednu sadu baterií past usmrtí až sto padesát myší. 100% úspěšnost usmrcení hlodavce.

Elektronická past na myši Victor Multi Kill je velmi snadno ovladatelná. Zkosené sloupce udrží myš na místě a zabrání jí v útěku. Dvoje schůdky umožňují dvojí vstup. Oddíl "Shock N’ Drop Chamber" se otáčí a přesouvá myši do sběrné zásuvky s kapacitou na deset mrtvolek. Mrtvého hlodavce se nemusíte dotknout, ani jej vidět.

Elekrická past je určena výhradně k použití ve vnitřních prostorách. Myši hubí bez použití chemických látek a jedů, lze ji tedy použít v prostorech, kde se pohybují děti a domácí zvířata. Past může být použita jednorázově nebo opakovaně. 

Pro provoz pasti je nutné použít 4 ks baterií GP SUPER ALKALINE LR14 C 1,5V  baterie nejsou součástí balení !!!

Návod k použití elektronické pasti

Elektronická past na myši Victor Multi-Kill má velmi snadnou obsluhu. Umístěte ji tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi, schůdky ke stěně. Při vkládání návnady dávejte pozor, abyste nenechali návnadu nebo jiný materiál přímo na vodivých kovových deskách, tím byste past aktivovali a vybily by se baterie.

Jako signál správného nastavení pasti jednou problikne zelené světlo. Na jedno nastavení usmrtí až deset myší, které zůstanou v zásobníku. Odtud je pohodlně vysypete. Past usmrtí až sto padesát myší na jednu sadu baterií.

Význam světelné signalizace

Světlo nad vypínačem bude bliká zeleně: do pasti byla chycena myš. Bliká po dobu až sedmi dnů od chycení prvního hlodavce.
Bliká žluté světlo: Sběrač mrtvých myši je plný, je nutné jej vysypat.
Bliká červené světlo: Nastal čas k výměně baterií.

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Upozornění související s bezpečností

Elektrická past na myši Victor Multi Kill je určena pouze pro použití ve vnitřních, suchých a čistých prostorách. Děti mladší 8 let, zvířata a osoby se sníženými fyzickými, smyslovými nebo mentálními schopnostmi by s pastí neměly přijít do styku.

Před použitím pasti si pečlivě přečtěte návod, který je přiložen v balení.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: