Držák pasti Goodnature A24 + 3 kusy detektorů

Kód: 15701
489 Kč 404 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Přídavný držák pasti Goodnature A24 umožňuje snadné přemísťování pasti mezi různými místy. Součástí balení jsou 3 kusy detektorů k monitorování výskytu hlodavců pro vytipování nejvhodnějšího místa k instalaci pasti Goodnature A24.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přídavný držák pasti Goodnature A24 Past na hlodavce na CO2 s počítadlem usnadňuje přemísťování pasti mezi potřebnými místy. Držák lze namontovat např. na kmen stromu, dřevěný sloupek apod.

Součástí balení jsou 3 kusy detektorů hlodavců k monitorování výskytu hlodavců pro snadné zvolení nejvhodnějšího místa pro instalaci pasti Goodnature A24.

Detektory jsou to připravené návnady, pomocí nichž můžete sledovat, kde se hlodavci cítí bezpečně během jídla. To je totiž ideální místo, kam past umístit - může se tedy lišit od míst, kde vidíte nebo slyšíte hlodavce běhat. Tyto detektory vypadají jako kartičky, mají otvor na připevnění, šroubek pro uchycení a obsahují návnadu s dlouhou životností, která je podle testů pro hlodavce velmi chutná. Velmi příjemně voní i lidem. Detektory rozmístěte v okolí a po několika nocích sledujte, na kterých detektorech jsou stopy po kousnutí. Tam kde jich bude nejvíce umístěte past.

Poznávací znamení: Pokud se na kartičkách detektorů objeví známky toho, že se hlodavci pokoušeli sežrat návnadu, můžete si všimnout různých kousanců či škrábanců. Někdy uvidíte lehké poškození, jindy může být detektor rozžvýkaný na kousky. Můžete také rozeznat rozdíly mezi myší a potkanem, myši mají malé zuby a čelisti, zanechávají velmi jemné stopy, zatímco potkani zanechávají stopy výraznější. Když potkani hryzají, můžou detekční kartičky úplně zničit.

Bezpečné přemístění pasti

Při přesunu pasti nejdříve sundejte počítadlo a vyšroubujte plynovou bombičku. Možný uslyšíte zvuk unikajícího vzduchu z bombičky. To může způsobit rychlé zmrznutí povrchu bombičky, takže je dobré pro odšroubování plynové bombičky použít nějakou látku na ochranu rukou.

Varování

Přestože jste odstranili bombičku s plynem, v pasti může zůstat poslední dávka plynu. Bezpečně zkuste spustit úderník pasti tak, že odšroubujete zásobník návnady a s použitím klacíku nebo tužky prostrčeným horním vstupem pasti posunete spoušť na stranu. Pokud je v pasti ještě plyn, oranžový úderník se aktivuje. Když se nic nestane, všechen plyn již unikl a je bezpečné past přesunout.
Vždy považujte past za "nabitou" dokud ji nezbavíte plynu a nezkusíte ji spustit. Pokud past neaktivuje úderník při zkušebním pohybu spouští, obsah plynu byl úspěšně vypuštěn.
Past s vypuštěným plynem je nyní možno bezpečně sundat z držáku. S použitím palce a ukazováčku stiskněte černé západky a tahem nahoru a ven uvolněte tělo pasti držáku. Nikdy nevkládejte prsty do otvorů v pasti.

Balení:
držák 1 ks + vruty 2 ks
detektor 3 ks + vruty 3 ks

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti hlodavcům, rodenticidy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: