Deratizační stanička Protect Multibaiter

Kód: 13019
336 Kč 278 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Vysoce kvalitní pevná uzamykatelná deratizační stanička na potkany, krysy a myši. Lze do ní umístit i větší nástrahy (např. Protect revolution gel).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Uzamykatelná průchozí deratizační stanička vyrobena z vysoce odolného plastu v jedinečné jakosti. Je odolná povětrnostním podmínkám, zároveň bezpečná a uzamykatelná.
Má velký prostor pro umístění nástrahy, což umožňuje použít i objemnější nástrahy jako je např. dvousložková deratizační návnada Protect revolution gel.
Deratizační stanička ochraňuje jedovou nástrahu před vnějšími vlivy, a tak prodlužuje její životnost.
Otevírací systém je na vrchu. Pomocí přiloženého klíče můžete staničku uzamknout a zamezit tak nežádoucímu kontaktu s jedem domácím zvířatům a dětem. Je tak pro neoprávněné osoby, domácí nebo hospodářská zvířata absolutně bezpečná.
Na zadní straně má dva úchyty pro upevnění staničky na zeď. Uvnitř je tyčka pro uchycení nástrahy ve formě bloků nebo pasty, aby se zabránilo úniku nástrahy mimo prostor staničky. Doporučujeme použít měkké gelové polštářky jako jsou např. KILRAT Pasta 150 g které jsou pro potkany velice lákavé nebo revoluční dvousložkovou deratizační nástrahu Protect revolution gel. Deratizační staničku je vhodné označit nálepkou informující o datu položení nástrahy a jejím typu.

Správné umístění a používání deratizačních staniček

Zařízení je vhodné umístit v blízkosti tras, po kterých se potkani nejčastěji pohybují. Deratizační staničky rozmisťujeme, podle míry zamoření v rozestupech 5 až 10 metrů. V případě většího zamoření, kdy dochází k rychlému zkonzumování nástrahy, nezvyšujeme množství použité jedové nástrahy, ale celkový počet staniček.
Pokud je výskyt potkanů evidentní, ale nedochází ke konzumaci nástrahy, zkuste nástrahy ve staničkách přesunout na jiné místo.

Rozměry

Rozměry staničky: cca 310 x 220 x 110 mm

Vyrobená ze silného plastu (polypropylen)

Balení

1 kus deratizační staničky včetně klíče. Stanička je dodávána bez návnady.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: