Živolovná past na myši STV162

Kód: 15694
342 Kč 283 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Humánní a šetrná past na myši k odchytu 4 i více myší najednou. Velmi snadná obsluha - past je již sestavena s návnadou přímo k použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečná živolovná past na myši umožňuje chytit čtyři a více myší, než je třeba ji vyprázdnit pro další použití. Past neslouží k usmrcení hlodavců, ale pro jejich odchyt a následné vypuštění (humánní a bezpečný způsob odchytu). Při vypouštěni myší z pasti se myší nemusíte dotýkat. Velmi snadno se obsluhuje - návnada je již v pasti přichystána (stačí odstranit červenou od krytku).

Živolovná past Big Cheese Multi Catch je určená pro vnitřní i venkovní použití a je možno ji použít několikanásobně. Nevyžaduje použití chemických látek a jedů, což je ideální pro použití v domácnostech nebo v místě podnikání, kde jsou nástrahy položeny v blízkosti vody, potravin, domácích zvířat nebo dětí.

Návod k použití

1. Odsuňte průhledné víko tak, abyste mohli odstranit červenou krytku s nápisem BAIT, kde je již připravena návnada (příp. na toto místo můžete vložit pro myši atraktivní návnadu např. ořechy, kousek tvrdého pečiva, čokoládu, uzené makrely).
2.  Past umístěte do blízkosti nor hlodavců a na místa, kde hledají potravu. Ideální umístění pasti je podél zdí tak, aby byl vstupní otvor co nejblíže ke zdi. V silně zamořených oblastech použijte více než jednu past (myši vždy žijí ve skupinách, pro maximální úlovek je dobré rozmístit pasti 2-3 m od sebe).

Kontrolujte past každé dvě hodiny (průsvitné víko umožňuje snadnou kontrolu). Pokud není možná pravidelná kontrola, pasti odeberte. Při vypouštění živé myši držte past těsně nad zemí a posuňte víko směrem od vás, tím past otevřete. Myš vypusťte alespoň 3 km od místa, kam nechcete, aby se vrátila.

Tipy pro odchyt:
Pokud se do pasti nechytí žádná myš, zkuste následující:

  • Přemístěte past do nejvíce postižené oblasti.
  • Přidejte doplňkovou návnadu např. STV163 nebo Nara Blok - mango
  • Zablokujte otvory, kudy mohou myši běhat, potraviny skladujte bezpečně a dodržujte správnou hygienu, abyste se vyhnuli dalšímu zamoření.
  • Při manipulaci s návnadou používejte rukavice.

Cílový druh

Myši a všichni drobní hlodavci

Balení

1 ks past Multicatch volně
Rozměry: 4,5 x 18 x 10 cm

Upozornění související s bezpečností

Při manipulaci používejte rukavice. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na myši
Záruka: 2 roky
5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
T Avatar autora | 29.9.2022
Tuto past myši v našem kraji asi znají. I přes různá lákadla se do ní žádná ještě nepodívala. Po měsíci, kdy ji hlodavci jen obcházejí jako výlohu s elektroautomobily, bych ji nejraději vrátil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: