Gel bird proof

Kód: 11017
744 Kč 615 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2022
Gel Bird Proof je bezbarvý čirý gel, který zabrání dosedávání ptactva na parapetech, zábradlí, balkonech, římsách, sochách, reklamních tabulích, trámech, prostě všude tam, kde je dosedání ptáků nežádoucí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEL BIRD PROOF - gel proti dosedání ptáků
 

POPIS:
Gel Bird Proof je bezbarvý čirý gel, který zabrání dosedávání ptactva na parapetech, zábradlí, balkonech, římsách, sochách, reklamních tabulích, trámech, prostě všude tam, kde je dosedání ptáků nežádoucí. Lepivý gel dokáže úspěšně zabránit ptactvu v dosedání a znečišťování na chráněných plochách. Gel Bird Proof je bezbarvý, netoxický a není nijak škodlivý. Gel nezmění barvu chráněné plochy. Bird proof je účinný ihned po aplikaci. Zabrání dosedání i hnízdění ptactva. Účinný na: vrabce, kosy, holuby, atd..

POUŽITÍ: použití bird proof gelu je velmi snadné. Gel vymáčknete na místa, která chcete chránit před dosedáním ptáků.

Před použitím gelu je nutné propíchnout ostrým předmětem hliníkovou fólii která je umístěna pod aplikační špičkou (seřízněte špičku a strčte do ní tenký šroubovák neho jiný ostrý předmět)

ŽIVOTNOST: záruka 24 měsíců

BALENÍ: 283g-v kartuši

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
T Avatar autora | 7.1.2021
Gel na římse není vidět - nepůsobí rušivě jako ostny. Ptákům vadí natolik, že si na římsu opravdu nesedají. Vydrží poměrně dlouho (několik měsíců) narozdíl od pachových odpuzovačů, které jsem musel obnovovat každý týden a výsledek stejně nebyl 100%. Na gel se lepí prach a nečistoty, takže se po nějaké době musí odstranit (což nejde úplně lehce) a aplikovat znovu. I přes nějaké zápory je to pro mé potřeby zatím nejlepší řešení.
4
Avatar autora | 7.1.2021
Je účinný, ale špatně se odstraňuje.
5
MF Avatar autora | 7.1.2021
Gel se snadno aplikuje, není téměř vidět a dlouho vydrží. Je vhodný k použití jen tam kde není pohyb lidí. Používáme na římsy, sochy, ... Gel používáme v práci již několik let, a zákazníci jsou spokojení.
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora Dotaz na Gel bird proof 26.4.2022 10:23
Dobrý den, prosím Vás, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli vadí, když gel na balkóně zmokne. Bude pak také účinný, nebo už ne? Chtěla bych nějaký účinný přípravek na kraj balkónu. Děkuji za odpověď. S pozdravem Iva Housková
Odpovědět
A Avatar autora Dotaz na Gel bird proof 26.5.2022 08:32
Dobrý den, zmoknutí nevadí. Gel je dělaný na venkovní použití. Na balkon ale není ideální . když na gel někdo stoupne nebo sáhne, tak bude ulepený. Nepůsobí to ani vzhledově moc pěkně..