Elektrická páska proti ptákům - Shock Tape

Kód: 15531
6 946 Kč 5 740 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2022

Páska využívá slabých elektrických výbojů, kterých se ptáci při kontaktu s páskou leknou, odletí pryč a časem se začnou chráněnému místu úplně vyhýbat. Ptáky neusmrtí ani jim nezpůsobí zranění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Elektrická páska - Shock Tape proti ptákům je bezpečný a humánní elektronický odstrašující systém. Holubi a ostatní ptáci mohou způsobovat škody, šířit nemoci a stát se nepříjemnou společností, když se rozhodnou přestěhovat do oblastí, kde je nechceme. Pak může být velice obtížné se jich zbavit. V takovém případě je velice účinným řešením v boji proti holubům a ptákům použití elektrické pásky Shock Tape.

Průhledná lepicí páska má šířku 4 cm a jsou do ní zapuštěny dva tenké ploché hliníkové dráty. Páska funguje na podobném principu jako elektrické ohradníky. Ptáky odpuzuje ptáky pomocí slabých elektrických výbojů, které v pravidelných intervalech vysílá do okruhu. Ptáci se při kontaktu s páskou leknou, odletí pryč a časem se začnou chráněnému místu úplně vyhýbat. Ptáky neusmrtí ani jim nezpůsobí zranění.

Páska je odolná jakémukoliv počasí, je flexibilní a snadno ji nainstalujete. Napájecí zařízení je součástí balení a zapojuje se do běžné elektrické zásuvky. Páska je odolná UV záření.

návod k použití

Montáž je velice jednoduchá a nepotřebujete žádné speciální zkušenosti ani vybavení Pásky jsou velice flexibilní, takže se dokonale přizpůsobí nerovnostem povrchu. Průsvitné pásky se lepí přímo na místa, která chcete ochránit před holuby.

Pásku přiložte na očištěný povrch a pomalu stahujte ochranu lepové části. Pro lepší přilnutí přitlačte pásku rukou k povrchu. Pak odhalte 1 cm drátů, které ohněte do úhlu 90°. Na zahnuté části drátu navlékněte průchodky, do kterých vložte odhalené konce elektrických kabelů a kleštěmi pak průchodky přimáčkněte. Kabely připevněte k nějakému z portů elektrického zdroje napájení. Napájecí zdroj připojte k elektrické zásuvce.

MINIMÁLNÍ TEPLOTA PRO INSTALACI JE 5 °C. NEINSTALUJTE ZA MOKRÉHO A CHLADNÉHO POČASÍ.

Lze použít na tyto povrchy: mramor, barvené dřevo, šindele, potrubí, hliněné tašky, sklo, kov, kámen, reklamní tabule (očištěné od prachu a mastnoty).

Pro následující povrchy je nutné použít nějakou těsnící pastu (lepová plocha pásky na nich nedrží): guma, pískovec, neuzavřený beton, holé dřevo.

Balení

10 metrů transparentní přilnavé pásky (šířka 4 cm)
10 kusů průchodek
1 kus elektrického zdroje 230 V/50 Hz
8 metrů elektrického kabelu pokrytého PVC
1 kus digitálního testeru
2 kusy varovných samolepek

Upozornění související s bezpečností

Před použitím pasti si pečlivě přečtěte návod, který je přiložen v balení. Při seřizování napájecího zdroje a manipulaci s ním, dbejte zvýšené pozornosti. Pamatujte, že prevence zranění a bezpečnost třetí strany, je opdovědností provozovatelů. Nikdy neinstalujte pásku na místa, kam mají přístup děti nebo nezletilí. Elektrickou pásku a její příslušenství musí být instalováno a provozováno takovým způsobem, aby nedošlo k ohrožení osob, zvířat nebo jejich okolí proudem. Nevhodné použití tohoto výrobku může způsobit úraz elektrickým proudem nebo vážné zranění.

VAROVÁNÍ: neinstalujte na dosah lidí!!!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
ZM Avatar autora Shock tape 8.8.2021 17:47
Dobrý deň, dá sa dokúpiť paska k Shock tape? 10m je málo. Obvod terasy mam vyše 40m. Tiež ma zaujíma koľko stojí páska na predĺženie. A ešte mám dotaz či sa dá pripojiť na normálnu sieť v domácnosti. Ďakujem za odpoveď.
Odpovědět
A Avatar autora Shock tape 20.8.2021 18:10
Dobrý den, bohužel dodavatel nám dodává jen kompletní 10m balení. Náhradní nebo delší pásku nejsme schopni sehnat.