Easy set - Past na myši s pachem sýra 4 ks M032

Kód: 15075
148 Kč 122 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2022

Čtyři pastičky na myši z kvalitního dřeva s lákavým pachem sýra. Přírodní způsob, jak se vypořádat s myší bez použití jedů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set čtyř klasických sklapovacích pastí z kvalitního dřeva se zápachem sýra, pro zvýšení účinnosti. Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí myši vyskytují. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Jak správně nastražit past na myši?

Uvolněte sponku, která drží táhlo ramena na místě. Přetáhněte jej dozadu tak, aby přesahovalo přes zadní část pasti.
Pro zvýšení šance odchytu doporučujeme do pastičky umístit ještě vhodnou návnadu, ideální je kousek chleba opečený na slanině nebo přímo kousek špeku, arašídové máslo nebo cokoliv s vysokým obsahem bílkovin. Myšky nepohrdnou ani ořechem, žijete-li v přísně vegetariánské domácnosti.
Natáhněte sklápěcí pružinový mechanismus do nejvzdálenější polohy, a zatímco jej přidržujete prstem, opatrně opřete opěrný trn do prolisu na žlutém plíšku. Čím méně zastrčíte trn do prolisu, tím citlivěji bude past reagovat. Správně natažená past na myši by měla sepnout i při lehounkém klepnutí o stůl. Při manipulaci s dřevěnou pastí nemusíte používat rukavice, na rozdíl od potkanů myším lidský pach nevadí.
 
Past opřete o zeď kolmo k podlaze. Myš tam při šmejdění narazí přímo na návnadu a sklápěcí mechanismus se nemůže netrefit. Pravidelně past kontrolujte a v případě potřeby ji znovu nastavte nebo obnovte návnadu.
Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Myš bere deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Kdy a kam pasti nejlépe klást?

Pasti klaďte v pozdním odpoledni nebo navečer. Myš je noční živočich, proto zvyšujete pravděpodobnost úspěchu, když past nastražíte dříve, než padne tma. Za tmy už byste mohli myš zbytečně vyrušit.
 
Past nastražte na místa, kde se dá předpokládat výskyt myši. Umísťujte je podél zdí, kde myšky nejčastěji šmejdí. Otevřeným prostorům se vyhýbají a neradi přes ně přebíhají. Obvykle vylézají prasklinami ve zdech a v podlahách.
 
Pasti byste měli dávat tam, kde mohou myši hledat zdroje potravy. Nikoli tedy pod postel, ale spíše do spižírny nebo do kuchyně. Vhodné místo k položení pastí můžete vysledovat podle stop v prachu na podlaze nebo podle myšího trusu.

Přednosti dřevěné pasti na myši:

  • Snadné a rychlé nastavení pasti, stačí natáhnout sklápěcí mechanismus případně vložit pro vyšší účinnost ještě návnadu
  • Past je drobná, ale má silnou pružinu, která myš rychle a bez zbytečného trápení usmrtí.
  • Pastičku lze použít opakovaně, základna z bukového dřeva je odolná.
  • Výhodou je nízká přepravní hmotnost pouhých 0,03 kg
  • Jedná se o český výrobek za příznivou cenu, nenechte se okrádat od velkých hobby marketů.

Pozor, s mrtvými myškami nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašečkami nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvou myšku chytíte.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na myši
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: