Past na myši dřevěná

Kód: 14049
Vyrobeno v ČR
20 Kč 17 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Past na myši z bukového dřeva volně ložená. Tato past na myši byla vyrobena v České Republice. Představuje přírodní způsob, jak se vypořádat s myší bez použití chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak správně nastražit past na myši?

Do pastičky umístěte vhodnou návnadu, ideální je kousek chleba opečený na slanině nebo přímo kousek špeku. Myšky nepohrdnou ani ořechem, žijete-li v přísně vegetariánské domácnosti.
 
Natáhněte sklápěcí pružinový mechanismus do nejvzdálenější polohy, a zatímco jej přidržujete prstem, opatrně opřete opěrný trn do prolisu v návnadovém plíšku. Čím méně zastrčíte trn do prolisu, tím citlivěji bude past reagovat. Správně natažená past na myši by měla sepnout i při lehounkém klepnutí o stůl. Při manipulaci s dřevěnou pastí nemusíte používat rukavice, na rozdíl od potkanů myším lidský pach nevadí.
 
Past opřete o zeď kolmo k podlaze. Myš tam při šmejdění narazí přímo na návnadu a sklápěcí mechanismus se nemůže netrefit. Pravidelně past kontrolujte a v případě potřeby ji znovu nastavte nebo obnovte návnadu.
Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Myš bere deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Kdy a kam pasti nejlépe klást?

Pasti klaďte v pozdním odpoledni nebo navečer. Myš je noční živočich, proto zvyšujete pravděpodobnost úspěchu, když past nastražíte dříve, než padne tma. Za tmy už byste mohli myš zbytečně vyrušit.
 
Past nastražte na místa, kde se dá předpokládat výskyt myši. Umísťujte je podél zdí, kde myšky nejčastěji šmejdí. Otevřeným prostorům se vyhýbají a neradi přes ně přebíhají. Obvykle vylézají prasklinami ve zdech a v podlahách.
 
Pasti byste měli dávat tam, kde mohou myši hledat zdroje potravy. Nikoli tedy pod postel, ale spíše do spižírny nebo do kuchyně. Vhodné místo k položení pastí můžete vysledovat podle stop v prachu na podlaze nebo podle myšího trusu.

Přednosti dřevěné pasti na myši:

  • Snadné a rychlé nastavení pasti, stačí vložit návnadu a natáhnout sklápěcí mechanismus.
  • Past je drobná, ale má silnou pružinu, která myš rychle a bez zbytečného trápení usmrtí.
  • Pastičku lze použít opakovaně, základna z bukového dřeva je odolná.
  • Výhodou je nízká přepravní hmotnost pouhých 0,03 kg
  • Jedná se o český výrobek za příznivou cenu, nenechte se okrádat od velkých hobby marketů.

Pozor, s mrtvými myškami nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašečkami nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvou myšku chytíte.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
L Avatar autora | 20.11.2022
Jednoduchá Funkční Trvanlivá Klasika která pořád funguje
5
T Avatar autora | 7.1.2021
Nic lepšího nikdo nevymyslel.
5
Z Avatar autora | 6.1.2021
Stará dobrá klasika. Za srandovní peníz funkční pastička která vydrží na věky nebo dokud mi ji manželka při úklidu nevyhodí.
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Nechapu 15.1.2022 17:00
Nechapu, jak nastavim drevenou svycarskou past na mysi???????
Odpovědět