Bio Plantella - žluté lepové desky 5 ks

Kód: 41644
115 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Lepové lapače k ochraně zeleniny, ovoce, skleníků a pokojových rostlin před škodlivým létajícim hmyzem. S drátky pro zavěšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žluté desky svou barvou lákají škodlivý létající hmyz v zahradách, sadech, sklenících, bytech, ve skladech ovoce a zeleniny apod. Použité vysoce kvalitní lepidlo umožňuje rychlou lepivost i u velmi lehkých škůdců. Lepidlo se nevyplavuje a nerozpouští. Mají dlouhodobou trvanlivost (až několik měsíců). Jsou odolné vůči výkyvům teplot a vlhkosti. Přiložené drátky k zavěšení umožňují jednoduchou aplikaci.

Lepové desky lapají: vrtule třešňové, mšice, molice, obaleče jablečného, dřepčíky, pilatky, vrtalky a různé květilky, zvláště květilky cibulové.

Použití

  • Lapače rozvěste na místech výskytu škůdců v úrovni výšky rostlin.
  • V ovocných sadech doporučujeme zavěsit rovnoměrně 5 - 6 velkých lepových desek na 50 m², nejlépe na osluněné straně stromů v období, kdy se plody začínají barvit žlutě. Desky zavěšte v blízkosti větví, avšak nesmí se přilepit na listy nebo větve.
  • K zavěšení použijte přiložené drátky.
  • Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem nebo dojde k jejich zaprášení, vyměňte je za nové. Obvykle vydrží cca 6 týdnu po vyvěšení.

Cíloví škůdci

dřepčík, květilka cibulová, obaleč jablečný, pilatka, vrtalka, vrtule třešňová.

Balení

5 ks desek 240 x 170 mm + 5 ks drátků k uchycení

Účinná látka:

polyizobutylen 5,2 g

První pomoc při zasažení

Při zasažení kůže: Zasažené části pokožky umyjte vodou a mýdlem.
Při náhodném požití: Vypláchněte ústa vodou, případně dejte vypít sklenici vody 0,25 l pitné vody. Nevyvolávejte zvracení.
Při vyhledání lékařského ošetření informujte lékaře o přípravku, se kterým se pracovalo, poskytněte mu informace ze štítku, etikety nebo příbalového letáku a o poskytnuté první pomoci. Další postup první pomoci (i event. následnou terapii) lze konzultovat s Toxikologickým informačním střediskem: Telefon nepřetržitě: 224 919 293

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s deskami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci Stopset žlutých lepových šipek k odchytu hmyzu si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Proti škůdcům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: