ATAK MikroCif 10MC 50ml

Kód: 17364
295 Kč 244 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Koncentrát účinně hubící rusa domácího a jiný lezoucí hmyz při sanitární hygieně. Inovativní složení ve formě mikrokapsulí je bez zápachu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

ATAK MicroCif je insekticidní koncentrát, z kterého se připravuje roztok proti rusům domácím, švábům, a lezoucímu hmyzu. Díky inovativnímu složení je Atak MicroCif ve formě kapsulí a zcela bez zápachu. Umožňuje tak diskrétní použití na místech, kde není žádoucí zápach.

Přípravek ATAK MicroCif začíná účinkovat po 6-12 hodinách. Po provedeném postřiku účinkuje po dobu 2-3 měsíce, pokud se nesetře.

Lze používat v bytech, veřejných prostorech, obchodech, kancelářích, skladech, zemědělských provozech a v nemocnicích (mimo lůžkových oddělení), v mateřských školkách, a to za přísného dodržování bezpečnostních opatření. Při doporučeném dávkování jedno balení tohoto přípravku vystačí na výrobu aplikační kapaliny k ošetření plochy cca 40 m².

Návod k použití

Před provedením dezinsekce odstraňte na dobu zákroku z místnosti lidi a zvířata. Před použitím nádobu s přípravkem protřepejte. Do nádoby postřikovače nalejte cca 1/3 vypočteného množství vody a přidejte příslušné množství přípravku. Důkladně promíchejte a následně přidejte zbývající množství vody a opět promíchejte a natlakujte postřikovač.

Doporučená koncentrace aplikační kapaliny: 2,5 % (50 ml prostředku na 2 l vody). Pro ošetření 1m² plochy vystačí 50 ml vzniklého roztoku. Zhotovený roztok musí být spotřebován o nejrychleji, nemůže být ponechána na druhý den. Postřik aplikujte na místa největšího výskytu a hnízdišť: spodní části stěn, plochy kolem podlahových lišt, v okolí vodovodních a topných trubek, za skříňkami, dřezy, vanami, zadní stěny nábytku a veškeré škvíry a štěrbiny, které jsou úkrytem hmyzu. 

Postřik nepoužívejte na povrchy přicházející do styku s potravinami. Nepostřikujte dětské postýlky a hračky.

Po uplynutí 24-48 hodin od dezinsekce je nutno smýt přípravek z povrchů, se kterými má přímý styk uživatel. Na ostatních plochách přípravek musí zůstat. Po zákroku je nutno místnosti vyvětrat.

První pomoc při zasažení

Při nadýchání: Osobu se symptomy otravy vdechnutím umístěte na čerstvý vzduch nebo na dobře ventilované místo. Zajistěte, aby nedošlo u ní k podchlazení.
Při styku s kůží: Potřísnění kůže, především na citlivých místech, např. v obličeji, může způsobit svědění, pálení nebo brnění. Pokožku ihned oplachujte velkým množstvím vody s mýdlem. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pokožky, vyhledejte lékaře
Při zasažení očí: odstraňte kontaktní čočky. Ihned vyplachujte oči proudem tekoucí pitné vody po dobu cca 15 minut. Neprodleně vyhledejte očního lékaře.
Při požití: V případě podezření na otravu ihned zavolejte lékaře.
POZOR! Osobám v bezvědomí nepodávejte žádné tekutiny ani jídlo ani nezkoušejte vyvolat
zvracení!

U otrávených osob lze pozorovat: zvýšenou nervozitu, alergické reakce, úzkostné stavy, brnění při doteku, porucha koordinace pohybů (ataxie), křeče. Při požití je třeba provést výplach žaludku. Vniknutí přípravku do plic může způsobit příznaky zápalu plic. Postiženou osobu umístěte na čerstvý vzduch nebo na dobře ventilované místo. Provádějte symptomatickou léčbu. Pokud se vyskytnou alergické reakce, léčit antihistaminiky.

Skladování přípravku

Uchovávejte pouze v původním těsně uzavřeném obalu. Skladujte při teplotě nepřesahující 0-30 oC.

Složení

Obsah účinných látek: 100 g/dm3 (10%) cyfenothrin Cyano(3-phenoxyphenyl)methyl 2,2-dimethyl-3-(2-methylprop-1-en-1-yl)cyclopropanecarboxylate (Cyphenothrin) (insekticid ze skupiny umělých pyrethroidů).

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 2 roky od data výroby

Balení

50 ml koncentrátu

Upozornění související s bezpečností

Dezinsekční zákroky se v žádném případě nesmějí provádět za přítomnosti nemocných, dětí, těhotných a kojících žen. Nedoporučuje se použití přípravku v místnostech, kde pobývají nemocní lidé s alergiemi.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

Varování
Věty popisující druhy rizik:

H410 - Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P391 Uniklý produkt seberte.
P501 Odstraňte obsah / obal v souladu se zákonem.
 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení