VICTOR dřevěná past na krysy a potkany M205

Kód: 15187
159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Mechanická past z kvalitního dřeva s lákavou vůni pro krysy a potkany. Přírodní způsob, jak se vypořádat se škůdci bez použití jedů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická sklapovací past z kvalitního dřeva se speciálně navoněným návnadovým pedálkem pro zvýšení účinnosti. Past můžeme použít všude tam, kde se nežádoucí škůdci vyskytují. Past funguje na fyzikálním mechanismu a její použití je tedy bez jakýchkoliv jedů a toxických látek.

Jak správně nastražit past?

Uvolněte sponku, která drží táhlo ramena na místě. Přetáhněte jej dozadu tak, aby přesahovalo přes zadní část pasti.
Pro zvýšení šance odchytu doporučujeme do pastičky umístit ještě vhodnou návnadu, ideální je arašídové máslo, slanina, suché granule  nebo cokoliv s vysokým obsahem bílkovin.
Natáhněte sklápěcí pružinový mechanismus do nejvzdálenější polohy, a zatímco jej přidržujete prstem, opatrně opřete opěrný trn do prolisu na žlutém pedálku. Čím méně zastrčíte trn do prolisu, tím citlivěji bude past reagovat. Správně natažená past by měla sepnout i při lehounkém klepnutí o stůl.
 
Past umístěte na místo, na němž jste zjistili stopy po aktivitě hlodavců, nebo podél zdí, kde se hlodavci nejvíce pohybují. Strana pasti se žlutým pedálkem s návnadou by měla být umístěna proti zdi.

Pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, můžete nastraženou pastičku umístit do deratizační staničky, aby se k ní nedostali. Hlodavci berou deratizační staničku jako skrýš ve které se cítí bezpečně.

Pozor, s mrtvými hlodavci nikdy nemanipulujte holýma rukama. Mohou být přenašeči nemocí a infekcí. Nemáte-li rukavice, použijte mikrotenový sáček, přes který mrtvého hlodavce chytíte. Past lze zlikvidovat nebo znovu použít.

Balení

1 ks dřevěná past v plastovém sáčku
rozměry: 17,5 x 8,5 x 1,5 cm (d š v)

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: