Tlakový postřikovač Marolex Master Ergo 2000, 2l

Kód: 34654
380 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Ruční zahradní tlakový postřikovač o objemu 2000 ml s nastavitelnou tryskou pro zavlažování i zamlžování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Praktický zahradní postřikovač je vyroben z kvalitního plastu. Je vybaven lehce nastavitelnou tryskou pro možnost volby intenzity rozstřiku z velmi širokého na jediný proud.
Speciální 3D Flex konstrukce postřikovače umožňuje větší svobodu použití v libovolné poloze - i když je nádrž otočená nahoru. Díky tomuto řešení dosáhnete i těch nejpřístupnějších zákoutí. 
Ergonomické profilování v nádrži postřikovače umožňuje pohodlné a bezpečné uchopení. Tím se výrazně zlepšuje komfort práce, minimalizuje se síla potřebná k odšroubování a utažení hlavy.
Rukojeť je vybavena tlačítkem pro automatické zablokování, které umožňuje nepřetržité postřikování, aniž by bylo nutné nadále vyvíjet tlak na rukojeť.
Používá se na plodiny I ve sklenících, na zeleninových a okrasných zahradách, na malých zemědělských plodinách a v domácích zahradách.

Návod k použití

Před první použitím vyzkoušejte funkčnost bezpečnostního ventilu a postřikovače čistou vodou. V souladu s tím nalejte vodu a natlakujte postřikovač pístem. Potom stlačte žluté tlačítko bezpečnostního pístu. V průběhu stlačení můžete slyšet zvuk unikajícího tlaku, což znamená správnou funkci bezpečnostního ventilu.
Chcete-li začít pracovat, musíte:
1. odvzdušnit nádobu bezpečnostním ventilem
2. odšroubovat hlavici postřikovače
3. nalít čistou vodu (pouze při prvním použití) a po zjištění, že postřikovač pracuje správně, vyprázdnit nádobu a dále dolít chemikálii v souladu s doporučeními v balení – nepřekračujte hladinu zobrazenou na stupnici
4. zašroubujte hlavici postřikovače a natlakujte postřikovač
5. po natlakování nasměrujte postřikovač na postřikovanou oblast a stlačte tlačítko a začněte postřikovat. Průběžné postřikování je možné po zablokování žlutým zámkem. To docílíte stlačením tlačítka a posunutím žlutého zámku dopředu. Pro odblokování stlačte tlačítko a vysuňte žlutý zámek zpět.
6. Během postřiku je možné měnit úhel proudu postřiku. To docílíte otáčením vršku žluté trysky.
7. Bezpečnostní ventil se uvolní automaticky po dosažení vyšší než maximální doporučené hodnoty.

Vlastnosti

Objem: 2 litry
Hmotnost: 0,59 kg

UPOZORNĚNÍ!
Nepoužívejte chemicky aktivní látky, včetně kyselin a základních složek, dezinfekčních prostředků, impregnací, obsahujících rozpouštědla, agresivní čisticí prostředky, ropné zdroje.
Nedodržení tohoto návodu může mít za následek poškození postřikovače nebo trvalé poškození zdraví.Postřikovač s jedenkrát použitou chemikálií na ošetření rostlin nemůže být použit pro jiné účely!
Je zakázáno používat postřikovač dětem, těhotným ženám, osobám užívajícím léky zabraňujících soustředění a osobám požívajícím alkohol

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nářadí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: