Past na potkany, krysy, lasičky 65x17x20

Kód: 45759
799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Průchozí odchytová past s uzavíracím systémem most, který uzamkne škodnou zvěř uvnitř klece. Díky pozinkování proti korozi vydrží mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odchytová past na potkany, krysy, lasičky a tchoře. Efektivní drátěný sklopec se dvěma vstupy pro vyšší úspěšnost odchytu - zvířata vidí na druhou stranu, cítí se bezpečněji, a proto do pasti vstupují zpravidla rychleji.
Je oblíbený nejen u odchytových firem, mysliveckých spolků, chovatelů, ale i v běžných domácnostech. Instalace sklopce je jednoduchá a zvládnou to i nezkušení začátečníci. Mechanismus pasti funguje na systému mostu, který uzamkne zvěř uvnitř klece a nemusí se nijak zajišťovat - lze otevřít pouze při pohybu dovnitř. Manipulace s klecovou pastí je velice snadná a jednoduchá za pomoci bezpečného přepravního madla.

Návod k použití živolovné pasti:

 • Aby se na sklopec nepřenášel lidských pach, který může škodná zvěř vycítit a může ji tak odradit vstoupit dovnitř klece, doporučujeme využívat při manipulaci s pastí ochranné pomůcky (rukavice, kalhoty, košile s dlouhými rukávy), které zajistí snížení rizika přenosu lidského pachu na sklopec. 
 • Některé sklopce jsou zajištěny pomocí přepravních sponek, aby nedocházelo k pohybu při přepravě - tyto sponky prosím odstraňte (nůžky, štípací kleště) 
 • Jakmile máte připravenou past na potřebném místě, umístěte nástrahu. Nástraha se umísťuje na nášlapnou spouštěcí plochu a nad ni je možné umístit další nástrahu formou zavěšení. K umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu používejte kleště, aby nedocházelo k přenosu lidského pachu a opět je očekáváno, že jste vybaveni ochrannými pomůckami. 
 • Sklopec se nastraží tak, že po umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu, která je spojena se spodním táhlem se zvednou vstupy do pasti, které se zajistí proti zavření horním táhlem a táhla se společně zajistí. Jakmile zvěř vstoupí do klece, šlápne na spouštěcí mechanismu, uvolní táhla a past sklapne. Někteří zákaznici preferují umístit nástrahu až po nastražení pasti a rozhodnutí, kdy se bude umísťovat nástraha do sklopce je čistě na uživateli a jeho zručnosti. 
 •  Při přepravě odchycené zvěře by měla být klec zakryta, aby zvěř nebyla trápena a mělo by s ní být zacházeno důstojně.

  Kam past umístit:

  Past doporučujeme umístit do cesty, kudy chodí lovený škůdce. Velice vhodné je také maskování, aby sklopec působil na predátora přirozeně a nevyhýbal se mu. Dejte pozor, aby při zakrytí nedošlo k blokaci spouštěcího mechanismu.

  Umístění nástrahy:

  Návnada se umísťuje uprostřed pasti. Pro umístění návnady je možné využít vstupních dvířek. Nášlapný spouštěcí mechanismus je možné využít k umístění nástrahy, např. vajec do připravených otvorů. Vejce jsou jasnou volbou, pokud líčíte na kuny nebo lasice.
  Jako návnadu můžete využít vejce, maso, chléb, ryby a další...

  Skladování:

  Klece skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

  Materiál:

  Celá konstrukce pasti je pozinkovaná a ošetřená proti korozi.

  Rozměry:

  velikost klece: 65 cm na délku, 17 cm na šířku a 20 cm na výšku
  velikost ok pletiva: 25 x 25 mm
  tloušťkou drátu: 1,8 mm

  Hmotnost:

  1,2 kg

  Balení:

  Klece jsou baleny do kartonových krabic

  Bezpečnostní upozornění:

  Ukládejte mimo dosah dětí.
  Nastražené pasti je nutné pravidelně kontrolovat, aby se chycené zvíře uvnitř netrápilo.

  Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

  Nekopírujte texty ani fotografie.
  Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na potkany a krysy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: