Loxiran Mravenčí bufet - náhradní náplň 20ml

Kód: 18125
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Náhradní náplň s návnadovým roztokem s přírodním insekticidem je určena k odstranění mravenců na terasách, balkonech a obytných prostorech. Vyhubí celé mravenčí společenství!

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRADNÍ NÁPLŇ pro Neudorff Loxiran Mravenčí bufet

Náhradní náplň s návnadovým roztokem s přírodním insekticidem je určena k odstranění mravenců na terasách, balkonech a obytných prostorech. Vyhubí celé mravenčí společenství!

OKAMŽITÝ ÚČINEK!
Mravenci přijímají návnadový roztok z loxiran mravenčí bufet velmi dychtivě a transportují ho do mraveniště. Tam jím pak krmí dělnice, larvy i královnu, a tím se vyhubí během 1 až 2 týdnů celé mravenčí společenstvo.

VELKOPLOŠNÁ LIKVIDACE MRAVENCŮ
Pro velkoplošnou likvidaci mravenců je vhodný postřik nebo posyp přípravkem proti mravencům Loxiran S.

ZLIKVIDUJE: všechny druhy mravenců

POUŽITÍ: Návnadové dózy loxiran mravenčí bufet umístíme do bezprostřední blízkoti mraveniště, nebo přímo na mravenčí stezky. Dózy s návnadou nemají být pokud možno vystaveny přímému slunečnímu záření, aby nedošlo k rychlému vyschnutí. návnady. Působením slunečního světla se také ztrácí modré zbarvení návnady, což je neklamným znamením toho, že místo nebylo dobře vybráno.Pro likvidaci větších mravenišť je nutné použít nejméně dvě návnadové dózy.Při doplňování návnady se otevře víčko a návnadový roztok se opatrně nakape do obou prohlubenin. Návnadu je nutno kontrolovat, a dolňovat. Po úspěšné likvidaci mraveniště je nutné návnadové dózy vyčistit a uschovat, aby se mohly použít na jiném místě.

ŽIVOTNOST: 10 let – záruka 24 měsíců

BALENÍ: 20ml návnadového roztoku

POPIS:
Účinná látka: Spinosad 0,15 g/kg

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ:
Návnadu je nutno používat přesně podle pokynů ( návod na obale). Nedodržování těchto pokynů by mohlo vést k poškození zdraví. Neskladovat společně s nápoji , potravinami a krmivy. Dózy s návnadou je nutné skladovat na místě nepřístupném dětem a domácím zvířatům. Aby se snížilo riziko požití návnady dětmi, nebo domácími zvířaty, je do návnady přidávána hořká substance. Pokud přesto dojde k nevolnosti, je třeba vyhledat lékaře a předat mu obal výrobku. Prázdné obaly likvidujte předáním do tříděného odpadu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.pasti.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 23.5.2022
- nefunkční pro červené mravence, umírají již v bufetu, celkový efekt nejasný
- malá dávka za vysokou cenu, černí mravenci jsou schopni celou náplň zkonzumovat za 1 den, výsledek se snad dostaví ???

5
Avatar autora | 23.7.2020
Podle mých zkušeností nejčinnější na mravence. Žádné sypání podivných granulí. Do pasti nakapu pár "modrých" kapek a je vystaráno. Doporučuji

Německá značka Neudorff se již od svého vzniku v roce 1854 soustředí na výrobu účinných přípravků pro zahrádkáře a zahradníky, které jsou šetrné k přírodě. Klíčovou oblastí je boj proti škůdcům jako jsou slimáci a mravenci. Kdykoli je to možné, Neudorff při výrobě využívá složky dostupné v přírodě.

Jméno Neudorff je dnes již synonymem pro kvalitu a udržitelnost, které znají jak profesionální zahradníci tak amatérští zahrádkáři a pěstitelé.

Produktová řada německého výrobce čítá přes 1300 položek. V nabídce e-shopu pasti.cz naleznete ty nejúčinnější produkty, jako je jed na slimáky Ferramol a jed na mravence Loxiran.